آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5191
تاریخ انتشار : 28 دی 1390 11:27
تعداد بازدید : 525

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان رضوی:

استقبال شرکت ها ازکامکس، با وجود نوسان نرخ ارز رضایت بخش است

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی در حاشیه نمایشگاه کامکس با بیان اینکه نوسان نرخ ارز تاثیر زیادی بر حضور شرکت ها در نمایشگاه ها دارد، گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از نمایشگاه کامکس 2012 شد اما اگر مشکل نوسان نرخ ارز را نداشتیم تعداد شرکت کنندگان بسیار بیشتر از این می شد.

فناوران- محمود خاکباز افزود: نوسان و افزایش نرخ ارز موجب شد تا تعدادی از شرکت‌ها مجبور به انصراف شوند و امکان حضور در نمایشگاه را از دست بدهند.
وی همچنین با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات، یکی از اولویت‌های مهم کاری هیات مدیره جدید سازمان نصر خراسان بوده است، گفت: از زمان آغاز فعالیت هیات مدیره جدید سازمان، در راستای هرچه بهتر برگزار شدن کامکس 2012 تلاش بسیاری کردیم و اکنون نیز تعاملات خوبی با فاوای شهرداری در جهت برگزاری نمایشگاه اله سیت داریم.
خاکباز در ادامه اضافه کرد: چشم‌انداز سه ساله هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان مشخص شده و در این دوره سعی در رفع مشکلات همکاران داریم.
وی افزود: عمده فعالیت هیات مدیره دوره قبل بر تعامل با سازمان‌های دولتی گذشت و در این دوره سعی می‌کنیم بیشتر مشکلات همکاران خودمان  را بررسی کنیم و در جهت رفع آن گام برداریم.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان با بیان اینکه در حال حاضر بیشتر اعضای سازمان از شهر مشهد هستند،گفت: یکی دیگر از پارامترهای مهم کاری هیات مدیره  این است که تعداد اعضای خود را گسترش دهیم تا از سایر شهرستان‌های استان خراسان نیز عضو داشته باشیم.
خاکباز افزود: استان خراسان رضوی تعداد بسیار زیادی شهرستان بزرگ دارد که باید فعالان صنف فناوری اطلاعات آن عضو نظام صنفی رایانه‌ای شوند.
وی در عین حال قوی‌تر شدن شورای انتظامی سازمان نصر خراسان را از دیگر برنامه‌های کاری هیات مدیره نام برد و گفت: متاسفانه حکم شورای انتظامی نظام صنفی رایانه‌ای خراسان برای سازمان‌های دولتی قابل قبول نیست بنابراین باید کارکرد این شورا قوی‌تر
 از این شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :