آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52062
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1393 12:23
تعداد بازدید : 575

حذف هزینه جابه جایی و افزایش تقاضا ی کد 912

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار درباره به پایان رسیدن کدهای همراه اول پس از ارائه سیم کارت های کد ۹ در بازار گفت: با به پایان رسیدن کدهای ۹، کد صفر در بازار ارائه خواهد شد. ایسنا- وحید صدوقی در ارتباط با به پایان رسیدن کدهای همراه اول اظهار کرد: ارائه سیم کارت های کد ۹ همچنان ادامه دارد و هنوز از شماره های ۰۹۱۲ دو رنج باقیمانده است که یکی از آن ها کد ۹ و کد صفر در آینده است.
وی در پاسخ به اینکه با حذف جابه جایی اکنون تقاضای بیشتری برای خرید خط های موبایل پایتخت ایجاد شده، توضیح داد: در هر صورت در حال حاضر تقاضا برای خط های ۹۱۲ در کشور بیشتر است و با اجرای هم کدسازی و حذف هزینه های مربوط به جابه جایی تقاضا برای این سیم کارت ها بیشتر هم شده اما به هر صورت این مساله به تعادل خواهد رسید.
مدیر عامل اپراتور اول ارتباطی کشور در خصوص واگذاری خط های رند واگذار نشده نیز اظهار کرد: در حال حاضر برخی از این شماره ها از طریق ثبت نام برای شماره های گلچین در حال واگذاری است.
صدوقی در پایان در پاسخ به این سوال که با توجه به این که تنها دو رنج از کدهای ۹۱۲ باقیمانده و قاعدتا این دو رنج هم تا چندی دیگر به پایان خواهد رسید، اظهار کرد: پس از به پایان رسیدن کدهای صفر و ۹ مجبور خواهیم بود از رنج های دیگر شماره واگذار کنیم. وی در پاسخ به این سوال که یعنی ممکن است دیگر کد خط ها ۹۱۲ نباشد، اعلام کرد: بله با توجه به هم کدسازی و حذف جابه جایی این امکان وجود دارد. مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار در پایان احتمال هشت رقمی شدن شماره های موبایل را هم بعید ندانست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :