آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52063
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1393 12:24
تعداد بازدید : 703

گجت های پوشیدنی ال جی برای تناسب اندام

ال جی با تولید هدست ضربان قلب و دستبند سلامتی لمسی وارد بازار دستگاه های پوشیدنی تناسب اندام شد. فناوران- دستبند سلامتی لمسی ال جی و هدست ضربان قلب می توانند به شیوه بی سیم به اکثر گوشی های هوشمند متصل شوند و یک اکوسیستم برجسته را تشکیل دهند.
دستبند سلامتی ال جی از صفحه نمایش  OLED تمام لمسی بهره می برد که دسترسی آسان و سریعی را به طیف وسیعی از اطلاعات مربوط به تناسب اندام امکان پذیر می سازد تا کاربران بتوانند پیشرفت خود را در تمرینات پیگیری کرده و برطبق آن برنامه ریزی کنند.
 علاوه بر وزن کم و کاربرد آسان، دستبند سلامتی الگوریتم حسگر حرکت خاصی دارد که هنگامی که کاربر مچ خود را برمی گرداند، صفحه نمایش به صورت خودکار روشن می شود. دستبند سلامتی لمسی ال جی دارای دو سنسور است که شامل یک شتاب سنج سه محوره و یک ارتفاع سنج که باهم کار می کنند است. علاوه براین، کاربران با دستبند سلامتی لمسی می توانند تماس های دریافتی و پیام های خود را بررسی کنند و فهرست آهنگ های گوشی هوشمندشان را کنترل کنند. دستبند سلامتی لمسی اتصال کاربران را حفظ می کند تا تجربه یک تمرین پیوسته را فراهم کند.
این دستبند با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS همخوانی دارد و طوری طراحی شده است که با برنامه کاربردی تناسب اندام ال جی (LG Fitness) و برنامه های تناسب اندام  کاربردی دیگر مانند  MyFitnessPal, Runkeeper و MapMyFitness کار کند.
هدست ضربان قلب ال جی هم برای جمع کردن دقیق ترین داده های ضربان قلب طراحی شده است و از طریق اندازه گیری سیگنال های جریان خون در گوش و به وسیله فناوری سنسورPerformTek  این کار را انجام می دهد.
ازآنجائی که گوش، فیزیولوژی خاصی دارد با استفاده از هدست ضربان قلب ال جی ، کاربران می تواند اعداد دقیق تری در مورد سلامتی و تناسب اندام خود دریافت کنند.
هدست ضربان قلب می تواند به تنهائی و یا به همراه دستبند سلامتی لمسی ال جی مورد استفاده قرار گیرد. آویز گیره ای مجزای دیگری که شامل بلوتوث است اطلاعات را به دستبند سلامتی لمسی و یا گوشی هوشمند منطبق با این دستگاه، ارسال می کند. هنگام استفاده از برنامه کاربردی LG Fitness کاربران می توانند از به روزرسانی پیش فرض های صوتی اعلام ضربان قلب و حداکثر میزان مصرف اکسیژن (VO2 max) بی درنگ اطلاع یابند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :