آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52071
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1393 12:33
تعداد بازدید : 992

الکامپ پنجم قزوین از امروز پذیرای بازدیدکنندگان است

پنجمین نمایشگاه کامپیو تر، تجارت الکترونیکی، دولت الکترونیکی و ماشین های اداری (الکامپ) قزوین امروز با حضور رییس و دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و همچنین مقامات بخش خصوصی و دولتی صنف فناوری اطلاعات استان قزوین، افتتاح می شود.
 فناوران- این نمایشگاه با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین در فضایی به مساحت یک هزار و ۴۰۰ مترمربع با حضور بیش از ۵۵ شرکت کننده برگزار می شود.

  الکامپ نقطه عطف نصر قزوین
دبیرسازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین گفت: این نمایشگاه از ۲۹ اردیبهشت تا دوم خرداد ماه به مدت پنج روز در محل دایمی نمایشگاه ها با مشارکت واحدهای تولیدکننده و عرضه کننده محصولات در حوزه های رایانه، الکترونیک، سخت افزار، نرم افزار، سرویس های مخابراتی، اینترنتی برپا خواهد شد.
حامد فتوحی با بیان اینکه در الکامپ پنجم قزوین تولیدکنندگان و نمایندگی های معتبر و مطرح محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت، گفت: در این نمایشگاه آخرین دستاورد ها در زمینه های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات به نمایش در می آید.
وی همچنین هدف از برپایی این نمایشگاه را آشنایی عموم مردم با تکنولوژی های روز، افزایش آگاهی اجتماعی و تقویت ارتباطات الکترونیکی و نقش موثر آن در تامین نیازهای روزمره مردم عنوان کرد.
دبیر اجرایی نمایشگاه قزوین تصریح کرد: مشارکت کنندگان در این نمایشگاه از استان های قزوین، تهران، اصفهان، قم و یزد هستند.
فتوحی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه الکامپ از جمله فعالیت های مثبت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین است، گفت: اکنون این استان در برگزاری نمایشگاه یاد شده در کشور از جایگاه برتری برخوردار است که این مهم بیانگر همت و تلاش مضاعف این سازمان است.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین افزود: سال های گذشته مسوولان استانی و کشوری از نمایشگاه الکامپ بازدید و نظرهای مثبتی از این نمایشگاه مطرح کردند که این مهم بیانگر جایگاه بر تر نظام صنفی رایانه ای این استان است.
  حضور دولتی ها در الکامپ قزوین
 حامد فتوحی همچنین با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه دستگاه های دولتی حضور بسیار پررنگی دارند، گفت: در این نمایشگاه سازمان های دولتی در سالن دولت الکترونیکی حضور خواهند داشت و آخرین دستاوردهای خود را در حوزه فناوری اطلاعات به نمایش می گذارند.
وی افزود: نمایشگاه های کامپیو تر ظرفیت و جایگاه اصحاب فناوری اطلاعات در استان را نشان می دهد و با حضور در این نمایشگاه ها ظرفیت های استانی مشخص می شود.
وی گفت: این نمایشگاه سال گذشته پس از دو سال وقفه برگزارشد اما استقبال خوبی از آن شد که برای ما غیرمنتظره بود، امسال نیز استقبال در حد انتظار بوده و قطعا نمایشگاه نسبت به سال گذشته از نظر کمی و کیفی رشد به مراتب بیشتری دارد.
وی اضافه کرد: نمایشگاه الکامپ قزوین از نظر بازدیدکننده جزو بهترین نمایشگاه های کامپیو تر کشور است زیرا متخصصان و دانشجویان بسیاری از آن بازدید می کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :