آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52915
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1393 10:20
تعداد بازدید : 9759

فروش بلیت بازی های ایران در لیگ جهانی والیبال؛ فقط اینترنتی

فروش اینترنتی بلیت بازی های تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی به ترتیب برابر برزیل، ایتالیا و لهستان در سالن 12 هزار نفری مجموعه آزادی تهران از جمعه شب آغاز شد.


فدراسیون والیبال- امسال یک نوآوری جدید به همراه فروش اینترنتی بلیت دیدارهای ایران برای علاقه مندان به این رشته ورزشی مهیا شده که «کارت هوشمند» نام گذاری شده و افرادی که دارای این کارت باشند از 20 درصد تخفیف برای خرید اینترنتی بلیت های لیگ جهانی و سایر بازی های والیبال در ایران برخوردار خواهند شد.
علاقه مندان به دریافت کارت هوشمند می توانند به سایت فدراسیون والیبال مراجعه و با خرید کارت هوشمند به قیمت 175 هزار ریال از مزایای آن بهره مند شوند. این کارت از طریق پست برای آنان ارسال خواهد شد.
مدیر انفورماتیک فدراسیون والیبال در مورد فروش اینترنتی بلیت گفت: قیمت بلیت بازی های ایران در برابر حریفان لیگ جهانی در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران 100 هزار ریال است که این مبلغ برای افراد دارای کارت هوشمند 80 هزار ریال خواهد بود.
مرتضی افجه ای در مورد نحوه گرفتن کارت هوشمند گفت: علاقه مندان وارد سایت فدراسیون والیبال می شوند و در قسمت کارت هوشمند مشخصات هویتی خود را وارد می کنند که کارت هوشمند برای آنان ارسال شود.
وی درباره محدودیت صدور کارت هوشمند گفت: در این مرحله برای سه هزار نفر کارت هوشمند صادر خواهد شد و افرادی که زودتر برای کارت هوشمند ثبت نام کنند از اولویت های در نظر گرفته شده شامل سهمیه بلیت دیدارهای بعدی تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی برخوردار خواهند شد.
افجه ای افزود: امسال بلیت فروشی حضوری نداریم و برای راحتی مردم برنامه فروش بلیت های بازی های ایران در لیگ جهانی که در سالن 12 هزار نفری برگزار می شود، از  جمعه شب در سایت فدراسیون والیبال منتشر شد.
وی داشتن کارت هوشمند و یا کارت ملی برای ورود به سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در هنگام مسابقات تیم ملی والیبال الزامی دانست و گفت: این کار برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی است و تنها افرادی که دارای کارت هوشمند و یا کارت ملی هستند اجازه ورود به سالن را خواهند داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :