آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52941
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1393 11:58
تعداد بازدید : 608

معاون سازمان تنظیم مقررات:

تعرفه های اینترنت موبایل تغییر می کند

معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات عنوان کرد: تعرفه های GPRS (اینترنت موبایل) نیاز به بازنگری دارد.
ایسنا- صادق عباسی شاهکوه در پاسخ به گلایه های برخی کاربران درباره رقم های بالایی که گاهی برای اینترنت در قبض ها ذکر می شود، اظهار کرد: اگر کاربران از اینترنت تلفن همراه استفاده نمی کنند لازم است که حتما اینترنت خود را غیرفعال کنند.
معاون رگولاتوری در عین حال گفت: به هر حال تعرفه اینترنت موبایل در کشور ما به طور طبیعی کمی بالاست که البته اپراتورهای تلفن همراه هم این مساله را مورد توجه قرار داده و تعرفه های خود را کمتر از سقف مجاز انتخاب کرده اند اما همان طور که گفته شده به طور کلی هزینه اینترنت موبایل به طور آزاد و بدون استفاده از بسته های تخفیفی کمی بالاست.
عباسی در ادامه با بیان این که در حال حاضر تعرفه های اینترنت موبایل نیاز به بازنگری دارد گفت: به مرور زمان با افزایش استفاده از تلفن های هوشمند میزان استفاده از اینترنت موبایل هم افزایش پیدا می کند و به همین دلیل لازم است که تعرفه های این بخش بار دیگر مورد بررسی مجدد قرار گیرد. چرا که زمانی که این تعرفه ها وضع شد میزان استفاده از اینترنت موبایل به مانند امروز نبود اما حال با گسترش استفاده از این تکنولوژی لازم است تعرفه های آن مورد بررسی مجدد قرار گیرد.
معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات افزود: پیش از این با توجه به میزان استفاده کاربران از ADSL (اینترنت پرسرعت خانگی) تعرفه های این بخش که فوری تر بود مورد بازنگری قرار گرفت. اما حال با توجه به میزان گسترش استفاده از GPRS لازم است که این بخش نیز مورد بررسی مجدد قرار گیرد.
وی همچنین خاطرنشان کرد: شاید یکی از مسایلی که موجب بالا رفتن رقم برخی قبض ها در دوره های جدید می شود مربوط به موضوعاتی مانند اینترنت باشد که به هر حال لازم است با بازبینی این تعرفه ها این مشکلات حل شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :