آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52952
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1393 12:12
تعداد بازدید : 570

برگزاری سومین همایش راهبری و مدیریت IT

سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، سومین دوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات را با موضوع ممیزی فناوری اطلاعات (IT Audit) برگزار می کند.
روابط عمومی نصر تهران- این سازمان در راستای برگزاری سلسله همایش های راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، پس از برگزاری دو دوره مداوم در نظر دارد سومین دوره این همایش را آذرماه 93 برگزار کند. اولین دوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات که زمستان 91 از سوی سازمان نصر تهران برگزار شد، بیشتر به تشریح مفاهیم راهبری سازمانی فناوری اطلاعات به عنوان یکی از الزامات رشد و بهره وری درسازمان ها پرداخت.رویکرد دومین همایش نیز ارتقا ظرفیت کارفرمایی در تعریف و اجرا پروژه‏ها و خدمات فناوری اطلاعات بود.
در سومین دوره این همایش هم قرار است رویکرد ممیزی فناوری اطلاعات مدنظر قرار گیرد.
تبیین مفاهیم و اصول ممیزی فناوری اطلاعات، معرفی چارچوب ها، به روش ها و استانداردها،  ضرورت استفاده از استانداردها و چارچوب ها در سازمان های بزرگ، ارایه الگوهای بین المللی و تجارب سایر کشورها و تبیین شرایط مشاوره و توصیف فضای مشاوره کشور از جمله محورهای این دوره از همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات است.بر اساس این گزارش مخاطبان سومین همایش، مدیران عامل نهادهای حاکمیتی حوزه فناوری اطلاعات در کشور، مدیران ارشد سازمان های دولتی و خصوصی، مهندسان، مشاوران، مدیران و متخصصان فناوری اطلاعات، کارشناسان مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه اساتید و دانشجویان هستند. اطلاعات تکمیلی در سایت این همایش در نشانی itcg.ir قابل دسترسی است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :