آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53212
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1393 11:22
تعداد بازدید : 554

فیلیپس برای کاربران حرفه‌ای عرضه کرد

دو مانتیور در یک قاب

فیلیپس مانتیور جدیدی به بازار معرفی کرده است که در واقع دو مانیتور در یک قاب است.

فناوران- این مانیتور که 19DP6QJNS  نام دارد برای کاربرانی که به فضای بیشتری برای کار نیازمندند طراحی و تولید شده است.
 مزیت اصلی این مانیتور 38 اینچی نسبت به دو مانیتور جداگانه، حاشیه بسیار کم بین دو نمایشگرها است که کار با آن را لذت بخش تر می کند.
فیلپس این مانیتور را دو به یک می نامد و قرار است این محصول پاییز امسال با نام مدل 19DP6QJNS  به بازارهای جهانی عرضه شود.
 مانیتور ۳۸ اینچی جدید فیلیپس از ترکیب دو مانیتور ۱۹ اینچ شکل گرفته که حاشیه دور آن تنها ۳.۵ میلی متر است.از آنجا که هر دو مانیتور از پنل IPS LCD بهره می برند، زاویه آن ها وسیع است و از این رو به راحتی می توان از آن ها برای امور مختلف بهره برد.
بر اساس گزارش های رسیده مزیت دوم این نمایشگر دو به یک، نسبت به دو نمایشگر مستقلی که در کنار یکدیگر قرار می دهیم آن است که این محصول یک پایه دارد و از این رو فضای کمتری را نیز اشغال می کند.  پایه این محصول نیز به شکلی طراحی شده است که تا ۲۲.۵ درجه تغییر می کند تا کاربر بتواند به زاویه دید ایده آل خود دست یابد.
نمایشگر دو به یک فیلیپس از ورودی های مختلف تصویر از جمله DisplayPort و VGA بر روی نمایشگر اول و یک VGA و یک MHL HDMI در نمایشگر دوم پشتیبانی می کند.
علاوه بر این ها دو پورت USB نیز در این نمایشگر وجود دارد. وجود درگاه MHL امکان اتصال ابزارهای موبایل به نمایشگر را میسر می کند تا کاربر بتواند از طریق آن ویدیو یا بازی مورد نظر خود را بر روی یک نمایشگر بزرگ اجرا کند.
نمایشگر دو به یکِ فیلیپس برای استفاده در محیط های مختلف مناسب است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :