آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53337
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1393 10:59
تعداد بازدید : 917

با حضور مدیران فناوری اطلاعات صورت می‌گیرد:

برگزاری سمینار بررسی عوامل موثر بر اجرای موفق پروژه های پورتال

سمینار تخصصی بررسی عوامل موثر بر اجرای موفق پروژه های پورتال سه تیرماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک با حضور مدیران و کارشناسان ارشد فناوری اطلاعات برگزار می شود.
undefined


فناوران- بررسی الزامات موفقیت پروژه از منظر سازمان کارفرما، فرایند برون سپاری و عوامل موفقیت در مراحل اجرای پروژه های استقرار پورتال و دوره بهره برداری، از جمله  محورهای اصلی سمینار يک روزه ای است که  شرکت سازه اطلاعات سامان میزبان مدیران و کارشناسان ارشد فناوری اطلاعات کشور در حوزه های بانک و موسسات مالی اعتباری، بیمه، صنایع معدنی، شرکت های مادر تخصصی و سازمان ها و دستگاه های اجرایی خواهد بود.
مسوول ستاد اطلاع رسانی این سمینار با بیان اینکه قرار است در این سمینار تخصصی چکیده ای از تجربیات اجرای پروژه ها تحت عنوان  بررسی عوامل موثر بر اجرای موفق پروژه های پورتال  در قالب چهار نشست تخصصی در اختیار مدیران و کارشناسان ارشد و فعالان این حوزه قرار گیرد، گفت:. رویکرد این سمینار پرداختن به موضوعاتی است که نقشی تاثیرگذار در موفقیت یا شکست پروژه های پورتال، در مراحل مختلف از مرحله تعریف پروژه تا دوران بهره برداری از پورتال، دارند.به گفته وی یکپارچگی سازمانی، چالش بزرگ پروژه های پورتال از جمله موضوعاتی است که در اين سمینار و در قالب يک نشست مجزا به آن پرداخته خواهد شد.
لازم به ذکر است، با توجه به هدف اصلی سمینار که آگاهی بخشی و به اشتراک گذاری دانش و تجارب شرکت در اجرای پروژههای پورتال است، ثبت نام در سمینار به صورت رایگان و از طریق تکمیل برخط فرم ثبت نام در سمینار که در سایت شرکت به آدرس www.sis-eg.com پیش بينی شده است صورت می گیرد اما ارایه معرفی نامه رسمی از سازمان محل اشتغال برای متقاضیان حضور در سمینار  الزامی است.
همچنین اولویت حضور در سمینار با سازمان های کارفرمایی است و هیات اجرایی برگزاری سمینار، درخواست های ثبت شده را بررسی و پس از تایید، کارت شرکت در سمینار  را به نام متقاضیان صادر و از طریق ایمیل برای آنها ارسال خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :