آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53341
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1393 11:19
تعداد بازدید : 579

مدیر فروشگاه اینترنتی دمانما:

مردم هنوز اعتماد کافی به خرید مجازی ندارند

مدیر فروشگاه اینترنتی دمانما گفت: خرید و فروش اینترنتی امری نوپا در ایران محسوب مي شود و هنوز افراد زیادی اعتماد کافی به این شكل خرید و فروش ندارند. بر همين اساس فروشگاه های اینترنتی باید با ایده های نو مردم را به خرید مجازی ترغیب کنند.
undefined


فناوران- سجاد  علی عرب افزود: در حال حاضر توسعه اینترنت روش های خرید را به کلی دگرگون کرده است و منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏ کند، از این رو هر روز در جهان به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‏ های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏ ‏های اینترنتی افزوده می‏‏شود.
وی اضافه کرد: در ایران نیز چند سالی است که فروشگاه های اینترنتی فعالیت خود را آغاز کرده اند که با توجه به جدید بودن این صنف هنوز اعتماد کافی آنها وجود ندارد.
علی عرب در خصوص مزایای خرید از فروشگاه های اینترنتی گفت: امروزه برنامه ریزی ها برای زندگی فشرده‏ تر شده و مردم وقت کمتری برای  فعالیت‏‏‏های وقت گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏تر مانند خرید کردن می گذارند.
وی افزود: اکنون برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏ های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. در حال حاضر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏کند. مشتریان این گونه کالاها پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏برند.
وی تاکید کرد: مشتری در دنیای مجازی حق انتخاب بیشتری دارد و با وقت کمتری می تواند دقیق‏ تر و با قاطعیت بیشتری انتخاب کند.
مدیر فروشگاه اینترنتی دمانما همچنین در مورد فعالیت این فروشگاه اینترنتی گفت: این فروشگاه اینترنتی با بهره گیری از نظرات کارشناسان به مشتریان برای انتخاب تجهیزات سرمایشی و گرمایشی كمك می كند.
وی افزود: علاقه مندان مي توانند با مراجعه به سايت فروشگاه اينترنتي www.DamaNama.com محصولات گرمایشی و سرمایشی خود را به صورت اینترنتی تهیه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :