fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 53347
  تاریخ انتشار : 24 خرداد 1393 12:3
  تعداد بازدید : 559

  پایان نوکیا

  برند نوکیا برای همه مردم دنیا از گذشته نامی آشنا بوده و هست، اما واگذاری آن به مایکروسافت و حذف آن برای بسیاری از مردم هنوز هضم نشده با این حال تا چندی دیگر ممکن است دیگر نامی از این برند فنلاندی در بازار نباشد.
  undefined

  فناوران- سال گذشته مایکروسافت برای تقویت سهم ویندفون در بازار گوشی های هوشمند بخش موبایل نوکیا را خرید. اما طبق بندهای قرارداد دو شرکت، مایکروسافت تا 18 ماه از نام نوکیا در ساخت گوشی های هوشمند سری لومیا استفاده خواهد کرد.
  به این ترتیب این زمان تا اواخر سال 2015 به اتمام خواهد رسید. از سوی دیگر مایکروسافت تا 10 سال می تواند از نام برند نوکیا در ساخت گوشی های ساده و ارزان قیمت خود استفاده کند.
  اما اخباری که به تازگی منتشر شده، حاکی از آن است که مایکروسافت قصد دارد با عرضه نخستین محصولش، نام نوکیا را به طور کلی از بازار حذف کند.  بر اساس اخبار درز شده درباره تصمیم جدید مایکروسافت، این شرکت آمریکا بیانیه ای برای کارمندان نوکیا مبنی بر اینکه "برند مایکروسافت تنها زمانی که مایکروسافت محصول جدیدی را روانه بازار کند، جایگزین برند نوکیا در محصولات و نرم افزارها خواهد شد" منتشر شده است.
  بر این اساس تحلیلگران معتقدند عمر نوکیا پایان یافته و تا چندی دیگر حتی در برند گوشی های ساده و ارزان قیمت اثری از غول 14 ساله فنلاندی نخواهد بود و به جای آن باید منتظر نامی از مایکروسافت باشیم.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :