آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53365
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1393 12:40
تعداد بازدید : 1175

جام جهانی را از کجا دنبال کنیم

با شروع جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، یکی از بزرگ ترین دغدغه های فوتبال دوستان جهان این است که چگونه بازی های تیم مورد علاقه خود را دنبال کنند و در هر لحظه از آخرین اخبار و آمار و اتفاقات باخبر باشند.
undefined


فیفا: نشانی سایت رسمی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در سایت فیفا قرار دارد و یکی از بهترین مراجع برای اطلاع از این رویداد است.
در این وب سایت  www.fifa.com/worldcup می توانید از آخرین اخبار و رویدادها و نتایج بازی ها باخبر شوید. بازی ها در شهرهای مختلف برزیل برگزار می شوند و سایت فیفا اطلاعاتی درباره شهرهای میزبان ارایه می دهد. اگر گوشی هوشمند دارید، اپلیکیشن های رسمی فیفا می توانند این اطلاعات را روی تلفن همراهتان کنند.
کوپا ۲۰۱۴: اگر اطلاعات جامع تری از شهرها و استادیوم های برگزارکننده بازی ها می خواهید، سایت دولت برزیل www.copa2014.gov.br  برای این بازی ها اطلاعات مناسبی ارایه می دهد.
ویکی پدیا: در کنار اخبار و اطلاعات متنوع در سایت فیفا می توانید اطلاعات بسیاری را در درگاه جام جهانی ۲۰۱۴ در دانشنامه ویکی پدیا به کلیک انگلیسی و به کلیک فارسی پیدا کنید. در این صفحه از چگونگی راهیابی تیم ها به جام جهانی تا شهرهای برگزارکننده و زمان برگزاری بازی ها و اسامی داوران هر بازی را به صورت دسته بندی شده و مرتب می بینید.
لایو اسکور: لایو اسکور یکی از قدیمی ترین سایت های اعلام نتایج مسابقات ورزشی به طور زنده است که صفحه ویژه ای برای جام جهانی www.livescore.com/worldcup2014 راه اندازی کرده است. اگر روی نتیجه هر بازی کلیک کنید، جزییات گل های رد و بدل شده و کارت های زرد و قرمز را می بینید. این وب سایت برای گوشی های هوشمند، اپلیکیشن طراحی کرده است.
فوت موب: فوت موب هم یکی از مشهورترین مراجع کسب خبر درباره فوتبال است. www.fotmob.com سایت محبوبی که عاشقان فوتبال برای دنبال کردن رویدادها بارها و بارها به آن مراجعه می کنند. این سایت مشابه لایو اسکور عمل می کند با این تفاوت که برای بازه گسترده تری از گوشی های هوشمند، اپلیکیشن تولید کرده است.
سایت ۴۴۲: شما می توانید اطلاعات مفیدی را درباره تیم های شرکت کننده، سوابقشان و شعارها و اهدافی که دارند در این سایت بیابید. اطلاعات مختصری هم درباره استادیوم های برزیلی این جام با تصاویرشان ضمیمه شده اند. این وب سایت www.theguide.fourfourtwo.com در حال حاضر تنها کلیک اپلیکیشن آیفون ارائه کرده است.
هو اسکورد: این سایت www.whoscored.com مورد توجه همیشگی علاقمندان به فوتبال است. یکی از علت های این علاقمندی آمار و جزئیاتی است که برای مخاطبانش فراهم می آورد. بخش مربوط به جام جهانی که در بخش تورنمنت های بین المللی قرار گرفته، همه بازی ها را با همان جزئیات جالب بازی های معمول ارایه می دهد.
سوفا اسکور: سوفا اسکور www.sofascore.com می تواند انتخاب دیگر علاقمندان به جزئیات بازی های فوتبال باشد. این سایت علاوه بر آمار و جزییات بازی، خلاصه ای از بازی را هم به صورت متنی آماده کرده اند.
گل: سایت گل www.goal.com هم یکی از معتبرترین مراجع بازی های فوتبال در جهان است که به زبان های مختلف تولید خبر می کند.
 منبع: بی بی سی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :