آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53396
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1393 10:7
تعداد بازدید : 618

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای آذربایجان شرقی اعلام کرد:

اصلاح آیین نامه کمیسیون ها در دستور کار دبیرخانه نصر کشور

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای آذربایجان شرقی گفت: آیین نامه کمیسیون های نظام صنفی رایانه ای نیازمند اصلاحاتی است تا کمیسیون ها دوباره پویا شوند.


فناوران- سید علی موسوی با بیان اینکه هم اکنون کمیسیون های نصرهای استانی و کشور آنطور که باید فعال نیستند، افزود: دبیرخانه نصر کشور به جدیت موضوع اصلاح آیین نامه و فعال شدن کمیسیون ها را دنبال می کند.
وی گفت: در حال حاضر تنها راهکار برای پویا و فعال شدن کمیسیون ها اصلاح آیین نامه است چراکه رسالت بسیاری از کمیسیون ها مشخص نیست. موسوی افزود: به اعتقاد من در حال حاضر کمیسیون ها هدف و قانون و آیین نامه مدون و مشخصی برای فعالیت ندارند. وی همچنین در مورد فعالیت کمیسیون های نصر تهران گفت: با توجه به اینکه تهران پایتخت است و حساسیت های خاص خود را دارد کمیسیون های آن نیز نسبت به سایر استان ها فعال تر است. وی افزود: البته برخی از کمیسیون های نصرهای استانی نیز فعال هستند، اما با آنچه که مد نظر است فاصله زیادی دارد.
دبیر نصر آذربایجان شرقی در خصوص زمان اصلاح آیین نامه کمیسیون ها نیز گفت: از آنجایی که امسال شاهد تغییراتی در شورای مرکزی هستیم سعی خواهیم کرد تا هرچه سریع تر آیین نامه مدونی تهیه و ارایه دهیم.
وی افزود: در آیین نامه جدید حوزه اختیارات تمام کمیسیون ها به طور شفاف مشخص و مشکلات کمیسیون ها در این رابطه حل خواهد شد. موسوی در عین حال با تاکید بر این که فعال بودن کمیسیون ها مشارکت بیشتر اعضا را می طلبد، گفت: اگر آیین نامه کمیسیون ها اصلاح شود و اعضا مشارکت کافی نداشته باشند، دوباره کمیسیون ها دچار تنزل خواهند شد. به همین دلیل از اعضا می خواهیم تا با حضور در کمیسیون ها به حل مشکلات صنفی خود کمک کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :