آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5365
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1390 11:11
تعداد بازدید : 455

به انتخاب ماهنامه Reseller Middle East

کامگارد یکی از پنج توزیع کننده برتر خاورمیانه شد

ماهنامه معتبر Reseller Middle East به تازگی شرکت کامگارد را به عنوان یکی از 5 توزیع کننده برتر ارزش افزوده در منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی رتبه بندی کرده است.

فناوران - شرکت کامگارد از لحاظ راهبردی بر ارزش‌افزایی برای شرکای خود و تضمین سود ناخالص بهتر تمرکز داشته است و همین راهبرد به این شرکت کمک کرده است تا مجددا از سوی مجله Reseller Middle East در میان پنج توزیع‌کننده برتر ارزش افزوده با بازدهی بالا نیز قرار گیرد.
این شرکت پیشرو فروش نرم‌افزارهای بی‌نظیر امنیت فناوری اطلاعات به همراه محبوب‌ترین برندهای امنیت فناوری اطلاعات مانند كسپرسكي در منطقه است. کامگارد طیف وسیعی از محصولات و نرم‌افزارهای شرکت‌های پیشتاز در کسب و کار امنیت فناوری اطلاعات در سطح جهان را در بر می‌گیرد.
 كسپرسكي ، اینفو واچ، سایبروم، جی‌اف‌آی، اکیونتیکس و ای‌سی‌کانسیل، از جمله برندهای معتبری هستند که اين شرکت نمایندگی آنها در منطقه را به عهده دارد.
محمد مبصری، نايب رییس شرکت کامگارد در این خصوص می‌گوید: کامگارد به یک قدرت مهم در فضای توزیع ارزش افزوده تبدیل شده است و این نوع اقدامات از سوی مراجع مستقل مانند مجله Reseller Middle East جایگاه ما را در بازار تقویت می‌کند.
وی می‌افزاید: از مجله Reseller Middle East به خاطر این ابتکار عمل و تصدیق اقدامات کامگارد در بازار که بدون حمایت شرکای عرضه‌کننده و فروشنده ما ممکن نبوده است، سپاسگزاریم. همچنین از همه شرکای خود که این امر را ممکن ساخته‌اند تشکر می‌کنیم.
کامگارد در طول سال‌ها یک شبکه اختصاصی از شرکای عرضه‌کننده را که از خرده‌فروش‌ها، توسعه دهندگان سیستم، خرده‌فروش‌های ارزش افزوده و عرضه‌کننده‌های نرم‌افزار تشکیل می‌شوند، به وجود آورده است که به حوزه‌‌های مختلف صنعت مانند بانکداری و مدیریت مالی، مخابرات، تولید، خرده‌فروشی، ساخت و ساز، صنايع خدمات شهري، انرژی و دولت، که در سراسر منطقه خاورمیانه گسترش یافته‌اند، خدمت‌رسانی کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :