آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53672
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1393 11:42
تعداد بازدید : 584

سامسونگ برای آپارتمان نشین‌ها عرضه کرد

سینماخانگی جمع وجور اما پرقدرت

سامسونگ یک سیستم سینمای خانگی جدید به بازار عرضه کرده است که در ساخت آن به نیاز و محدودیت های زندگی آپارتمانی کاربران توجه ویژه ای شده است.

موبنا- این محصول جدید که F456K  نام طراحی ساده ای دارد و بدنه مشکی رنگ آن  اثر انگشت را جذب نمی کند.  F456K  دارای چهار باند با ارتفاع بیش از 100 سانتی متر و یک باند مرکزی خوابیده به طول 23 سانتی متر است. ساب ووفر این سینمای خانگی هم 40 سانتی متر ارتفاع دارد که امکان تولید باس بدون لرزش بدنه را فراهم کرده است.
 با کمک این پنج باند و یک ساب ووفر، سینمای خانگی F456K صدای فراگیر 5 به 1 تولید می کند که پیش نیاز خلق صدای دالبی دیجیتال است. قدرت صدای خروجی این دستگاه هم با 1000 واتِ RMS است که برای افزایش قدرت و وضوح صدای خروجی باندها و ساب ووفر، از آمپلی فایرهای کریستالی (Crystal Amplifier) استفاده شده است.  این سینمای خانگی قابلیت خواندن فرمت های صوتی و تصویری WMAو WMV (نسخه های 1، 2، 3 و 7)، Mp3، فرمت DivX و نیز Xvid را دارد.
 پخش عکس با فرمت JPEG از دیگر ویژگی های این سینمای خانگی است. همچنین برای بهبود کیفیت تصاویر، این دستگاه به قابلیت ارتقای کیفیت تصاویر (Video Upscale) بهFull HD مجهز است؛ به این ترتیب می توان فیلم های DVD را صرف نظر از برند تلویزیون با کیفیت Full HD تماشا کرد. این دستگاه  به انواع ورودی و خروجی های مورد نیاز کاربر مجهز است.
F456K امکان خواندن و پخش فایل های صوتی و تصویری از هارد اکسترنال را نیز دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :