آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53678
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1393 12:3
تعداد بازدید : 929

الزامات اجرای موفق پروژه های IT تشریح می شود

در سمینار تخصصی بررسی عوامل موثر بر اجرای موفق پروژه های پورتال، الزامات سازمان های کارفرمایی جهت اجرای موفق پروژه های فناوری اطلاعات، با رویکرد ویژه به پروژه های پورتال در چارچوب مدل های مدیریت تشریح می شود.

فناروان- در این سمینار که سه شنبه سوم تیر ماه  از ساعت 8 صبح در محل سالن همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار خواهد شد، چکیده ای از تجربیات اجرای پروژه ها  تحت عنوان  بررسی عوامل موثر بر اجرای موفق پروژه های پورتال در قالب چهار نشست تخصصی در اختیار مدیران و کارشناسان ارشد و فعالان این حوزه قرار خواهد گرفت. در این نشست که با حضور مدیران ارشد فناوری اطلاعات سازمان ها برگزار می شود آزاده داننده رییس نصر تهران به تشریح الزامات موفقیت پروژه از منظر سازمان کارفرما به ویژه فرآیند برون سپاری پروژه های فناوری اطلاعات و اهمیت نقش مشاوران در اين خصوص می پردازند.
بر اساس این گزارش با توجه به هدف اصلی برگزاری اين سمینار که آگاهی بخشی و به اشتراک گذاری دانش و تجارب شرکت سازه اطلاعات سامان ( پورتال سامان ) در اجرای پروژه های پورتال است، ثبت نام در سمینار به صورت رایگان و از طریق تکمیل فرم ثبت نام در سمینار به آدرسsis-eg.com پیش بينی شده است صورت می پذیرد اما ارایه معرفی نامه رسمی از سازمان محل اشتغال برای متقاضیان حضور در سمینار  الزامی است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :