آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53685
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1393 12:17
تعداد بازدید : 765

مترجم بینگ به کمک کاربران آیفون می آید

توییتر قابلیت جدیدی را به برنامه همراه خود برای سیستم عامل iOS افزوده است. این قابلیت سرویس مترجمی است که توسط موتور جستجوی بینگ مایکروسافت طراحی شده است.

خبرگزاری فارس- این برنامه به طور خودکار پست هایی را که به زبانی غیر از زبان پیش فرض منتخب کاربر ارسال شده باشند را شناسایی کرده و به کاربر اعلام می کند که با تنها یک کلیک می توانند محتوای یاد شده را ترجمه کنند.
البته کلیدواژه های منتخب این برنامه در برخی موارد دقیق و متناسب نیستند اما برنامه یاد شده در مجموع محتوایی قابل درک را در اختیار کاربر قرار می دهد.
راه اندازی این خدمات همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی با استقبال کاربران مواجه شده است. به خصوص که در کشور برزیل محل برگزاری مسابقات مذکور دو زبان پرتغالی و اسپانیایی بیش از زبان انگلیسی رایج است و با استفاده از این خدمات می توان تازه ترین اطلاعات فوتبالی را به زبان انگلیسی دریافت کرد.
پیش از این توییتر با همکاری مایکروسافت مترجم بینگ را به برنامه همراه خود برای ویندوز فون افزوده بود. اما با توجه به استفاده گسترده میلیون ها نفر از سیستم عامل iOS این اقدام جدید مورد توجه تعداد بیشتری از کاربران قرار گرفته است. هنوز مشخص نیست آیا این قابلیت به گوشی های مجهز به سیستم عامل آندرویید نیز افزوده می شود یا خیر.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :