آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53689
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1393 12:30
تعداد بازدید : 2529

چارگون اتوماسیون اداری تحت موبایل ساخت

مجموعه نرم افزاری دیدگاه همراه به عنوان اتوماسیون اداری مالی برای گوشی های هوشمند و تبلت های مبتنی بر سیستم عامل آندرویید از سوی شرکت نرم افزاری چارگون عرضه شد.

فناوران- شاهین طبری رییس هیات مدیره این شرکت گفت: نیازمندی های کاربران سیستم های اطلاعاتی به موازات گسترش امکانات و رشد فناوری سخت افزاری و نرم افزاری شکل جدیدی به خود گرفته و از سوی دیگر در دسترس بودن اطلاعات مورد نیاز جهت تصمیم سازی، مدیریت سازمان به موضوع مهمی تبدیل شده است.
وی ادامه داد: در نتیجه این نیاز، دستگاه های قابل حمل امروز نقش بسزایی در پاسخ به این نیازمندی به عهده دارند. لذا شرکت چارگون درصدد برآمد تا برنامه دیدگاه همراه را برای سیستم عامل آندرویید به عنوان یکی از فراگیرترین پلات فورم های همراه ارایه کند.
فرزاد رحمانی، مدیرعامل چارگون نیز در خصوص کاربران این نرم افزار گفت: از وزارت بهداشت تا دانشکده های علوم پزشکی و موسسات مالی و اعتباری همچون شرکت توسعه صادرات مشتریان چارگون را تشکیل می دهند و به این ترتیب کارمندان با دسترسی به شبکه دیدگاه همراه می توانند از راه دور به همه اطلاعات شرکت و سیستم اداری دسترسی داشته باشند.
وی افزود: مجموعه نرم افزاری دیدگاه که از اواخر سال گذشته ارایه شده توانسته بیش از یک میلیون کاربر را جذب کند.
شهباز توکلی، مدیر محصول شرکت چارگون نیز گفت: دیدگاه همراه قابلیت نصب روی کلیه دستگاه های دارای مبتنی بر سیستم عامل آندرویید نسخه ۴ به بالا را دارد. همچنین در طراحی نرم افزار تمهیدات لازم برای عدم وابستگی به نرم افزار جانبی روی دستگاه های کاربران اندیشیده شده است.
وی افزود: طراحی دیدگاه همراه بر مبنای استفاده از استانداردهای گوگل در ساخت آندرویید و به کارگیری تجربیات موفق نرم افزارهای شاخص با کاربری مشابه بر مبنای سادگی صورت گرفته است.
وی گفت: دسترسی به یادآوری ها، کارتابل پیام با امکان مشاهده پیام و پیوست، همچنین امکان ارجاع و پاسخ آن ها، ارسال پیام جدید و پیوست، دسترسی به کارتابل نامه ها و امکان مشاهده متن و پیگیری، ارجاع و اختتام، دسترسی به پیش نویس ها و امکان پاسخ، ارجاع و تبدیل آن ها به نامه با امضا همه با استفاده از گوشی های هوشمند آندرویید امکان پذیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :