آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53781
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1393 11:18
تعداد بازدید : 665

تفاهم سازمان IT با استانداری گلستان

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با فناوری ، مهارت و کارآمدی می توان به سمت توسعه و پیشرفت در کشور پیش رفت.
ایرنا - نصراله جهانگرد در نشست کارورزان مشاغل دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان گلستان در گرگان افزود: امروز بخش کشاورزی 17 تا 18 درصد اقتصاد کشور را با جمعیت 11 تا 12 درصد در اختیار دارد که با تکنولوژی می توان، سهم بیشتری از اقتصاد کشور را به دست آورد.
رییس سازمان فناوری اطلاعات کشور گفت: اما اولویت های ما باید مطالعات منطقه ای داشته باشد و براساس نیازهای هر استان، اقدامات را انجام دهیم.
وی اظهار کرد: برای سال جاری تعداد منابع اشتغال را 30 هزار شغل عنوان کرده ایم که رییس جمهور تاکید بر افزایش این منابع دارند، اما ما با احتیاط این آمارها و اعداد را اعلام می کنیم تا بتوانیم به خوبی وظایف خود را انجام دهیم. معاون وزیر گفت: سرمایه اصلی توسعه کشور، همین جوانان مستعد هستند، اما متاسفانه در گذشته بنا به برخی دلایل، از این ظرفیت ها به خوبی استفاده و بکارگیری نشده است که ما سال ها است از این مساله رنج می بریم.
در این مراسم تفاهم نامه همکاری های مشترک ما بین سازمان فناوری اطلاعات ایران و استانداری گلستان در راستای اجرای طرح کارورزی مشاغل دانش بنیان حرفه ای محور در حوزه ICT به امضا معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار گلستان رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :