آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 53797
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1393 11:47
تعداد بازدید : 1032

تب فوتبال در شبکه های اجتماعی

بازی های جام جهانی 2014 که در برزیل جریان دارد داغ ترین سوژه کاربران در شبکه های اجتماعی است. بازی هفته گذشته ایران در مقابل نیجریه در هفته گذشته باعث شد هشتگ #IRNVSNGR طی بازی، چهارمین ترند توییتر باشد. هر شب کاربران به هواداری تیم مورد علاقه شان با استفاده از هشتگ مرتبط که معمولا هشتگ ملیت آن تیم است در شبکه های اجتماعی با انتشار محتوای متنی و تصویری نشان می دهند پیگیر بازی های جام جهانی هستند.
شبنم کهن چی
2
انتشار عکس عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) در کنار پدرش در اینستاگرام، آخر هفته پر جنجالی برای برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی ساخت. عمو پورنگ، مجری محبوب برنامه های کودکان پنج شنبه شب عکسی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که انتقادات بسیاری را در شبکه های اجتماعی در پی داشت. این عکس او را در کنار پدرش نشان می داد که ظاهرا فوت کرده بود و در توضیح عکس نوشته شده بود «پدر عزیزم تولدت مبارک؛ خوش به حالت که زنده شدی و ما همچنان مرده در این دنیای بی ارزش غوطه وریم...شادی روح همه رفتگان صلوات». طی چند ساعت کاربران واکنش های مختلفی نسبت به این عمل نشان دادند و بسیاری معتقد بودند داریوش فرضیایی در جایگاه مجری محبوب برنامه های کودک که مخاطبش در شبکه های اجتماعی نیز کاربران کم و سن و سال هستند، با انتشار عکس  خود در کنار پدر مرحومش کار غیراخلاقی و غیرحرفه ای کرده است. این عکس چند ساعت بعد از روی صفحه اینستاگرام عمو پورنگ @Dariushfarziaee پاک شد و کاربران روی عکس قدیمی تر برای وی پیام های تسلیت شان را منتشر کردند. اما اسکرین شات این عکس جنجالی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.
3
داعش، موضوع بحث بسیاری از کاربران از دو هفته پیش است که این روزها رنگ باخته اما هنوز برخی از کاربران پیگیر اخبار پیشروی ها و جنایت های این گروه تروریستی در عراق هستند. مرگ همسر تختی، خبر بدی بود که هفته گذشته کاربران نسبت به آن واکنش نشان دادند. هفته پیش شهلا توکلی، همسر پهلوان تختی بعد از تحمل یک دوره بیماری درگذشت. خبر درگذشت وی در شبکه های اجتماعی به دفعات منتشر شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :