آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54076
تاریخ انتشار : 3 تیر 1393 11:3
تعداد بازدید : 747

نسل جدید سخت افزارهای امنیتی در راه است

پاندا سکیوریتی نسل جدیدی از سخت افزارهای امنیتی خود را موسوم به Panda GateDefender eSeries به بازار عرضه کرده است.

فناوران- تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید این سخت افزارها شامل افزایش امکانات مدیریتی برای کنترل امنیت شبکه، بهره گیری از جدیدترین فناوری های VPN برای بهبود ارتباط های امن سازمانی و همچنین ارتقای عملکرد فایروال برای کنترل بهتر نرم افزارهای مبتنی بر وب است.
علاوه بر این، کنسول مدیریتی این سخت افزار که مبتنی بر وب عمل می کند، امکان نظارت لحظه به لحظه روی شبکه را برای مدیران آی تی فراهم می آورد.
مهم ترین ویژگی Panda GateDefender eSeries، سادگی و انعطاف پذیری آن هنگام نصب روی شبکه های کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ است و مدیران آی تی سازمان ها می توانند با توجه به نیازهای امنیتی و عملیاتی شبکه، این ابزار قدرتمند را در سه حالت "سخت افزاری"، "نرم افزاری" و "مجازی" و روی درگاه اینترنت شبکه نصب کنند.
در نسل جدید سخت افزارهای امنیتی پاندا، همچنین امکان تعیین سطح و مدیریت دسترسی کارکنان سازمانی به اطلاعات و محتویات درون شبکه، اینترنت و برنامه های کاربردی تحت وب
وجود دارد.
GateDefender eSeries  دارای یک ماه نصب رایگان برای تست و بررسی محصول در شبکه های سازمانی ست و پشتیبانی فنی آن به صورت رایگان و شبانه روزی توسط شرکت ایمن رایانه پندار ارایه
 می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :