آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54077
تاریخ انتشار : 3 تیر 1393 11:5
تعداد بازدید : 1040

سامسونگ تلویزیون منحنی UHD تازه اش را به ایران آورد

سامسونگ از جدیدترین تلویزیون CURVE (منحنی) خود با کیفیت تصویر UHD رونمایی کرد.

فناوران- تلویزیون منحنی جدید این خانواده که 65HUC9990  نام دارد اولین تلویزیون دنیاست که در آن از دو فناوری Curved و کیفیت تصویر UHD استفاده شده است.
انطباق تصویر 1200هرتز‏، بهره مندی از ریموت کنترل هوشمند، قابلیت روشن شدن سریع،بهره مندی از پردازشگر چهار هسته پیشرفته، قابلیت پخش دو محتوا در یک تصویر، 3DFHD و قابلیت ارتقا ی سخت افزاری و نرم افزاری از ویژگی های این تلویزیون است.
این تلویزیون همچنین قابلیت پخش صدا با قدرت  60 وات، اسکن تصویر 100 هرتز، اشتراک گذاری هوشمند، اتصال بدون سیم به اینترنت و تنظیم نقطه ای نور  UHD را دارد.
کیونگ هون پارک مدیر ارشد بخش صوتی و تصویری دفتر نمایندگی سامسونگ ایران در مراسم رونمایی از این تلویزیون که ظهر روز دوم تیر در هتل همای تهران برگزار شد گفت: صفحه نمایش Curve باعث می شود کیفیت تصویر دریافتی از چهار گوشه تلویزیون بهبود یابد و تصویر با وضوح بیشتر و دید گسترده تری در اختیار بیننده
 قرارگیرد.
به عبارت دیگر با این دستاورد ، حتی از زوایای کناری صفحه نمایش نیز، تصاویر با کمترین میزان اعوجاج و بدون از دست دادن جزییات آن خواهد بود.
نوید قنادان، مدیربازاریابی شرکت سام الکترونیک نیز گفت: تلویزیون های منحنی این خانواده شعاع انحنای مناسبی(شعاع  4200  میلی متر) را در میان تلویزیون های دارای صفحه نمایش Curve داراست .
همچنین میزان انحنا در تلویزیون سامسونگ به اندازه ای بهینه شده که فاصله دید مطلوبی را برای بیننده، از هر نقطه ای که مایل به تماشای تلویزیون باشد، فراهم می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :