آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54079
تاریخ انتشار : 3 تیر 1393 11:8
تعداد بازدید : 640

راه اندازي سامانه يکپارچه گزارش هاي آماري در وزارت صنعت

به منظور تهيه و گردآوري گزارش هاي آماري و ماهانه از اقدامات، فعاليت ها و عملکرد وزارت صنعت، معاون برنامه ريزي اين وزارتخانه از راه اندازي سامانه يکپارچه گزارشات آماري با نظارت اين معاونت خبر داد.

 موج- حسين ابويي مهريزي با بيان اينکه آمار و اطلاعات صنعت به دو قسمت، بخش و سازمان صنعت، معدن و تجارت تقسيم بندي شده است، افزود: بخش صنعت، معدن و تجارت شامل اطلاعاتي از قبيل، ميزان توليد، حجم تجارت و ميزان توزيع و سازمان صنعت، معدن و تجارت شامل اطلاعاتي از قبيل مجوزهاي صادره، خدمات ارایه شده به بنگاه ها، اقدامات معاونت ها و سازمان ها است.
وي با بيان اينکه، در اين خصوص سعي شده اطلاعات بخش و سازمان از مبادي توليد اطلاعات دريافت شود، گفت: در مرحله نخست اين پروژه اهم اقلام آماري براي هر معاونت، سازمان هاي تابعه و دفاتر مستقل تعيين و در سامانه پياده سازي شده تا جمع آوري شوند که در فازهاي بعدي تمام اقلام آماري بخش و وزارت به صورت يکپارچه در اين سامانه پياده سازي و آمار آنها جمع آوري خواهد شد.
ابويي مهريزي افزود: اقلام آماري که به صورت برخط و سيستمي توليد مي شوند مانند مجوزهاي صنعتي و معافيت هاي گمرکي در سامانه بهين ياب و يا سامانه ثبت سفارش، به صورت برخط با اين سامانه در ارتباط خواهند بود که جداول مرتبط نيز به صورت سيستمي تکميل خواهد شد و هيچ سازمان و يا معاونتي در تهيه آنها نقشي نخواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :