آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5432
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1390 10:10
تعداد بازدید : 913

کتاب های روز دنیا فردا در تهران به نمایش در می آید

سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران اعلام کرد که از فردا (سه شنبه) به مدت 3 روز نمایشگاه تخصصی کتب فناوری اطلاعات و ارتباطات را برپا خواهد کرد.

فناوران- فریبا مهدیون، رییس کمیسیون آموزش و پژوهش نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و مسوول برگزاری نمایشگاه تخصصی کتب در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: این نمایشگاه با هدف اصلی ظرفیت سازی و توانمندسازی اعضای سازمان تدارک دیده شده است و با توجه به برگزاری مجمع عمومی‌‌ سازمان نصر کشوری در چهارشنبه همین هفته و فرصت حضور اعضای سازمان در تهران، امسال این هم زمانی را عامل رونق نمایشگاه می‌دانیم.
مهدیون با بیان اینکه برای برگزاری این نمایشگاه با انجمن ناشران بین‌المللی هماهنگی شده است، افزود: در جلساتی با رییس این انجمن، حوزه‌های مدنظر اطلاع‌رسانی  و قرار شد کتب حوزه فناوری اطلاعات و مدیریت که در سا 2010 به بعد منتشر شده‌اند، به معرض نمایش و فروش درآیند.
وی افزود: این نمایشگاه با حضور انتشارات جهان ادیب، ویژه نشر، کتیبه و آوند دانش که نمایندگی موسسات انتشارات برتر جهان در حوزه‌های مرتبط از جمله مک گراهیل، وایلی، مایکروسافت، سیسکو و سایبکس را دارند،  در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ( 11 تا 13 بهمن ماه) از ساعت 9 صبح تا 5 بعداز ظهر در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به نشانی سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، کوچه نهم، شماره 13 دایر خواهد بود. 
مهدیون بازدید از این نمایشگاه را فرصتی برای متخصصان، مدیران و دانشجویان فناوری اطلاعات دانست تا ضمن دسترسی به کتب روز جهان، از تخفیف 20 تا 30 درصدی خرید کتاب بهره‌مند شوند.
به گفته وی در این نمایشگاه بیش از 350 عنوان کتاب در حوزه‌های ICT و مدیریت با حضور نمایندگان شرکت‌های ناشر، به معرض فروش گذاشته می‌شود و امکان خریداری در محل یا سفارش کتب برای علاقه‌مندان وجود دارد.
وی افزود: در نظر داریم این نمایشگاه را حداقل سالی یک بار برپا کنیم و در صورت استقبال ممکن است به فکر محلی هم برای برگزاری آن باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :