fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 54648
  تاریخ انتشار : 11 تیر 1393 10:46
  تعداد بازدید : 972

  چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای مهرماه برگزار می شود

  چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران به منظور ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی ازطریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

  بنیاد ملی بازی های رایانه ای - ارتقا و رشد کمی و کیفی تولیدات، ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی، نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های جوانان ومعرفی بازی های برجسته به عنوان الگوهایی برای صنعت بازی سازی از اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی به شمار می رود.
  بر اساس این گزارش آشنایی با دستاوردهای نوین بازی سازی در ایران، تقدیر از توانمندی و خلاقیت هنرمندان ایرانی، نمایش و سنجش نوآوری های هنرجویان و دانش آموختگان بازی و سرگرمی و دعوت از هنرمندان و متخصصان دیگر عرصه ها برای تقویت و پیشرفت بازی سازی رویکردهای این جشنواره را تشکیل می دهد.
  جشنواره چهارم بازی های رایانه ای تهران در قالب بخش های اصلی، فرعی و انتخاب بازی سال برگزار خواهد شد.
  دبیرخانه دایمی این جشنواره از تمام بازی سازان، نویسندگان و طراحان بازی دعوت کرد که در بزرگ ترین رویداد بازی سازی سال کشور شرکت کنند.
  فراخوان و ضوابط و مقرارت این جشنواره به زودی منتشر و روی سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای به آدرس ircg.ir و سایت چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران به آدرس festival.ircg.ir قرار می گیرد.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :