آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54660
تاریخ انتشار : 11 تیر 1393 11:15
تعداد بازدید : 800

گران تـرین گجت هـای دنیـا را بشناسیـد

مدتی است گجت های متفاوتی با قیمت های چند میلیون دلاری وارد بازار جهانی کامپیوتر و تجهیزات دیجیتال شده اند که توجه کاربران را به خود جلب کرده اند.
خبرگزاری مهر- این ابزارهای دیجیتالی که اکثرا جواهر نشان هستند در بازار ایران به طور سفارشی وارد می شوند. اما در هر حال مخاطبان خاص و کاربران ویژه ایرانی پای این گجت ها را به بازار کامپیوتر ایران باز کرده اند. می خواهید در مورد این ابزارهای دیجیتالی گران قیمت بدانید؟ این مطلب را بخوانید:
آی پد 2 مزین به سنگ و استخوان های قدیمی قاب رویی این آی پد از جنس سنگ قدیمی 75 میلیون ساله Ammolite است که نایاب ترین سنگ جواهر کره زمین نام گرفته است. در ساخت این آی پد از استخوان دایناسور 65 میلیون سال پیش و از گونه T-Rex استفاده شده است.  این دستگاه  همچنین با 53 الماس بی عیب و  نقص روکش شده است.
آی پد طلایی-گران قیمت ترین آی پد دنیا نیز با  یک کیلوگرم طلای 18 عیار و 300 قیراط الماس روکش شده است.
کنسول WII طلایی
در ساخت بدنه این کنسول بازی  2500 گرم طلای 22 عیار به کار رفته است و برای تزئین روی دستگاه نیز از 19/5 قیراط الماس استفاده شده است.
 پلی استیشن طلایی
این کنسول بازی ژاپنی با 1600 گرم طلای 22 عیار روکش شده است. دیسک های نوری این دستگاه نیز شامل 58 قطعه الماس با وزن 5/0 قیراط است.
اسپیکری از طلای 18 عیار
گرانقیمت ترین اسپیکر دنیا توسط شرکت Hart Audio D&W در سال 2012 میلادی ساخته شد.  از این اسپیکر طلایی تنها یک جفت ساخته شده و با طلای 18 عیار روکش شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :