آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5474
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1390 12:4
تعداد بازدید : 456

معرفی مانیتور LED جدید ایسوس از سری VS

ايسوس سري هاي مختلفي از مانيتور هاي خود را براي نياز هاي مختلف ارایه کرده است که يکي از اين سري ها که براي کاربران مشتاق کارايي و طراحي ساخته شده است، مانيتور هاي سري VS اين شرکت است.

فناوران - مانيتور‌هاي سري VS داراي طراحي ساده‌اي است، اما اين سادگي باعث نمي‌شود که آن را در رده محصولاتي با طراحي غير جذاب قرار دهيم. يکي از ويژگي‌هايي که ايسوس در محصولات سري VS به کار برده است استفاده از نور پس زمينه LED و دست‌يابي به نسبت کنتراست متغير 50 میلیون به یک و با استفاده از فناوري Asus Smart Contrast Ratio است که اين موضوع باعث نمايش بسيار بهتر تصاوير با نسبت کنتراست متفاوت مي‌شود.
تمام محصولاتي که در اين سري ارایه مي‌شوند از حداکثر دقت 1080×1920 پيکسل پشتيباني مي‌کنند که اين موضوع امکان نمايش تصاوير ويديويي با کيفيت را به کاربر مي‌دهد. همچنين ايسوس در اين محصول از فناوري Smart View پشتيباني مي‌کند. وجود اين فناوري اين امکان را به مانيتور مي‌دهد تا در زمان تغيير زاويه کاربر نسبت به صفحه به صورت هوشمند کيفيت تصوير را تنظيم مي‌کند تا کيفيت تصوير در حال مشاهده برابر با کيفيت تصوير قابل مشاهده در حالت تماشاي صفحه‌نمایش در حالت نگاه به صورت مستقيم باشد. از ديگر ويژگي‌هاي موجود در اين سري قابليت Aspect Control Function است که نسبت تصوير را براساس نوع تصوير در حال ارسال به مانيتور تنظيم مي‌کند.
همچنین قابليت Splendid Video Intelligent (براي تنظيمات بهتر نور، روشنايي و کنتراست براساس پروفايل موجود در اين قابليت) و طراحي خاص اين سري از دیگر موارد قابل توجه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :