آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54800
تاریخ انتشار : 14 تیر 1393 11:42
تعداد بازدید : 577

تخلف اینترنتی مخابرات در 10 استان

​معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري از تخلف در فروش پهناي باند بيش از حد مجاز از سوي شركت مخابرات ايران در ده استان آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، اردبيل، بوشهر، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي، فارس، كردستان، گيلان و مازندران خبر داد.

فناوران- حسن رضواني با بیان نظارت مستمر رگولاتوري بر عملكرد و كيفيت سرويس ارایه شده از سوي اپراتورها گفت: بررسي و ارزيابي هاي انجام شده از وضعيت و تناسب پهناي باند تامين و عرضه شده از سوي شركت هاي مخابرات استاني نشان مي دهد در اين ده استان فروش پهناي باند اينترنت شركت مخابرات ايران بيش از حد مجاز بوده و اين موضوع كاهش كيفيت خدمات ارایه شده به مشتريان را در اين استان ها در پي داشته است.
وي در تشريح اقدامات رگولاتوري در اين خصوص اظهار كرد: در اين زمينه تذكر و اخطارهاي لازم براي افزايش پهناي باند و توقف فروش سرويس به مشتريان جديد تا زمان ارتقای پهناي باند شركت هاي مخابرات استاني  داده شده است و اين شركت ها به منظور جلوگيري از ضرر و زيان به مشتريان، در حال پيگيري ارتقای پهناي باند و بهبود كيفيت سرويس خود هستند.
رضواني افزود: شركت هاي مخابرات استاني موظفند ضمن ارتقای پهناي باند و كيفيت سرويس ارایه شده، خسارت ايجاد شده براي  مشتركان فعلي را مطابق توافقنامه سطح خدمات (SLA) پرداخت كنند.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري درباره پاسخگويي به نياز متقاضيان سرويس هاي اينترنت پرسرعت در اين استانها گفت: با توجه به وضعيت فعلي پهناي باند شركت مخابرات ايران در استان هاي مذکور، به متقاضيان توصيه مي شود تا زمان رفع مشكلات موجود و افزايش كيفيت سرويس از سوي شركت مخابرات ايران و اعلام رسمي رفع مشكل از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از خدمات ساير دارندگان پروانه در اين استانها استفاده كنند.
​وي گفت:  نامناسب بودن شرايط، دراختيار نداشتن امكانات لازم جهت ارایه خدمات به متقاضيان جديد و ادامه فروش خدمات به بهانه عدم همكاري ساير شركت ها با شركت مخابرات ايران قابل قبول نبوده و شركت هاي مخابرات استاني مي بايست پس از رفع مشكلات و ايجاد شرايط مطلوب نسبت به توسعه خدمات خود و جذب مشتري جديد اقدام كنند.​


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :