آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 55215
تاریخ انتشار : 18 تیر 1393 11:15
تعداد بازدید : 755

وعده پست برای ارایه خدمات جدید

مدیر کل ایجاد و توسعه سرویس های نوین شرکت پست بر ایجاد سرویس های جدید در بخش فیزیکی و فضای مجازی، مبتنی برفناوری های اطلاعات تاکید کرد.
فناوران- شهرام حی شاد گفت: تغییر نیازهای جامعه و ترغیب مردم به استفاده از فناوری اطلاعات نه تنها برای شرکت پست تهدید نیست؛ بلکه فتی است تا بتوان با ارایه سرویس های نوین در فضای مجازی، علاوه بر سرویس های سنتی مانند مرسولات فیزیکی، از قبیل نامه، بسته و توزیع آن، سرویس های جدیدی را،در این زمینه ارایه کرد.
وی با اشاره به اینکه این اداره کل نزدیک به یک ماه است که شکل گرفته افزود: با توجه به رهنمودهای وزیر ارتباطات و تاکید مدیرعامل شرکت پست، در نظر داریم سرویس های ارایه شده،سرویسی لوکس و ویترینی، نباشند بلکه بر اساس نیاز وخواست مشترکان با هدف ارایه خدمت به کلیه اقشار جامعه ایجاد شود.
حی شاد برنامه های آینده این اداره کل را به دو دوره کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم کرد و ادامه داد: سرویس های کوتاه مدت، همزمان با 17 مهر روز جهانی پست، آغاز به کار خواهند کرد.
مدیر کل سرویس های نوین شرکت پست بر ضرورت ارایه خدمات در بستر اینترنت و تلفن همراه تاکید کرد و گفت: سرویس وب گردشگری یکی از سرویس های الکترونیکی است که درفاز اول آن با سازمان گردشگری به توافق رسیده ایم.
وی با اشاره به اینکه پست می تواند موجب گسترش صنعت توریسم و گردشگری شود؛ ادامه داد: رزرو اقامتگاه گردشگری، مدیریت برگزاری تورهای گردشگری و مدیریت برگزاری نمایشگاهای منطقه ای در دستور کار ما قرار دارد.
حی شاد بر ضرورت گسترده کردن مفهوم خدمت رسانی تاکید کرد و افزود: باید آنچنان در عرصه خدمات الکترونیکی موفق باشیم که به جرات بتوانیم باجه پستی را، به منزل مشتریان ببریم .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :