آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 55418
تاریخ انتشار : 21 تیر 1393 12:44
تعداد بازدید : 417

2 میلیارد

تعداد اشتراک های پهن باند همراه در سطح جهان به دو میلیارد و 300 میلیون مشترک خواهد رسید که انتظار می رود 55 درصد این اشتراک ها در کشور های در حال توسعه باشد.

ایسنا- بر اساس آمار و ارقام جهانی، ضریب نفوذ پهن باند همراه تا انتهای سال 2014 میلادی در سطح جهان به 32 درصد خواهد رسید و این میزان تقاضا دو برابر ضریب نفوذ در سه سال گذشته و چهار برابر ضریب نفوذ در پنج سال گذشته است.
همچنین ضریب نفوذ پهن باند همراه در کشور های توسعه یافته به 84 درصد خواهد رسید که این میزان چهار برابر ضریب نفوذ در کشور های در حال توسعه است.
پهن باند همراه با نرخ رشد دو رقمی پیوسته در سال 2014 میلادی بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات سریع ترین بخش در حال رشد است به طوری که انتظار می رود نرخ رشد در همین سال در این کشور ها دو برابر کشور های توسعه یافته باشد.
در انتهای سال 2014 میلادی تعداد اشتراک های پهن باند همراه در سطح جهان به دو میلیارد و 300 میلیون اشتراک خواهد رسید که این میزان تقریبا پنج برابر تعداد اشتراک ها در شش سال پیش از سال 2008 است.
بررسی ها نشان می دهد که در سال گذشته 6/12 میلیون آمریکایی مورد سرقت اینترنتی قرار گرفته اند. با پیشرفت روش های شناسایی متقلبان در سال های گذشته، پیگیری کلاهبرداری های اینترنتی در زمان کم تری انجام شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :