آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 55463
تاریخ انتشار : 22 تیر 1393 10:39
تعداد بازدید : 1090

در مراسم رونمایی از شش محصول جدید شماران سیستم عنوان شد:

سرمایه‎گذاری 6 میلیارد تومانی «شماران سیستم» برای تولید سه نرم افزار

در مراسمي با حضور روساي سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور و تهران و برخي فعالان و دست اندرکاران عرصه فناوري اطلاعات و ارتباطات شش نرم افزار داخلي معرفي و رونمايي شد.


فناوران- فرهاد اليشایي، مدير عامل شرکت عرضه کننده اين نرم افزارهاي چندرسانه اي و جديد، گفت: افزون بر 60 ميليارد ريال براي تهيه و توليد سه نرم افزار از تعداد فوق در سال جاري سرمايه گذاري شده است.
وي با بيان اينکه نرم افزارهاي مذکور داراي مشابه خارجي است و در بازار داخلي بسيار از آن استفاده مي شود، گفت: اين نرم افزارهاي داخلي ضمن رقابت با محصولات مشابه خارجي، بسيار کامل تر از آن نيز هستند.
فرهاد اليشایي مدیرعامل شماران سيستم در خصوص داشبورد مديريتي و هوش تجاريبه عنوان يکي از نرم‎افزارهاي رونمايي شده گفت: اين نرم افزار براي کمک به تصميم‏گيري دقيق در پيشبرد اهداف سازمان‏ها بوده و حاصل تلاش و فعاليت متخصصان داخلي است. داشبوردها ابزاري براي ارزيابي عملکرد و نظارت بر فعاليت‏ها به منظور هوشمندي کسب و کار يا BI است.
همچنين فرحناز مرادي مدير اجرايي شماران سيستم در ادامه با بيان اينکه نرم‎افزار داشبورد از ابتداي مرداد به بازار کشور عرضه خواهد شد، گفت: قيمت محصول داخلي 50 درصد نسبت به مشابه خارجي آن ارزان‏تر و با امکانات و کيفيت بهتر است.
وي خواستار به رسميت شناختن بيش از پيش موضوع حق مالکيت معنوي (کپي رايت) در کشور شد و اضافه کرد: متاسفانه در سال‎هاي گذشته به دليل حمايت اندک دولت از فناوري اطلاعات و ارتباطات شاهد مهاجرت متخصصان و برنامه نويسان اين صنعت به ديگر کشورها بوده‎ايم و اميدواريم در دولت جديد شاهد حمايت‎هاي مطلوب از ICT که زيربناي توسعه اقتصادي کشور است، باشيم.
آزاده داننده رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران  از دیگر سخنرانان این مراسم بود. وی گفت: در جهان شرکت هایی که در صنعت آی تی قدمت دارند نظیر IBM هستند، اما متاسفانه در ایران تعداد آنها اندک است. وی افزود: با توجه به مشکلاتی که صنعت آی تی در ایران با آن مواجه است شرکتی مانند شماران سیستم با قدمت سی ساله ارزشمند است
امیر رضا مرادی مدیر عامل شرکت راهبران شماران سیستم نیز از سخنرانان مراسم فوق بودند. وی در حوزه رضایت مندی مشتریان در صنعت آی تی و همچنین در خصوص  فرآیند رشد سازمان راهبران شماران سیستم و گام هایی که در راستای ارتقا سطح رضایتمندی مشتریان برداشته اند، مطالبی را ارایه کردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :