آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5547
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1390 0:9
تعداد بازدید : 545

رییس پلیس فتا اعلام کرد :

برخورد شدید با وبلاگ ها و سایت های ضد دینی

رییس پلیس فتا با بیان اینکه هر کس که جان و مال و دین مردم را در فضای سایبر مورد هدف قرار دهد با برخورد پلیس روبه رو خواهد شد، گفت: با سایت ها و وبلاگ های ضد دینی و آنهایی که به دنبال ایجاد فتنه مذهبی در فضای اینترنت هستند، برخورد می کنیم.

 فارس - سردار سید کمال‌هادیانفر گفت: هر دسته و گروهی که جان و مال مردم را مورد هدف قرار دهند و یا از فضای مجازی برای تخریب و تخریب پیوند‌های دینی و ایجاد تفرقه در  بین ادیان استفاده کنند، با برخورد شدید پلیس سایبر روبه‌رو خواهند شد.
وی ادامه داد: چندی پیش در موضوع مسایل دینی و ایجاد تفرقه ،سایتی در  استان فارس فعال شده بود و مطالبی را بر علیه اهل تسنن منتشر می‌کرد که با همکاری پلیس فتای استان اصفهان ،پلیس فتای تهران و اهل تسنن ، ضمن شناسایی گردانندگان ،این سایت تعطیل  شد. رییس پلیس فتا در ادامه با بیان اینکه برخی از سازمان‌ها  به ویژه بانک‌ها از  هکرهایی که برای از بین بردن حفره‌های اطلاعاتی خود بهره می‌برند، گفت: هکرهای کلاه سیاه با ورود به شبکه بانک‌ها و سازمان‌های بزرگ پس از اینکه اقدام به همکاری با آنها کردند، توپولوژی شبکه را شناسایی و از این طریق در آینده اقدام به انجام اعمال مجرمانه می‌کنند.هادیانفر گفت: هرگونه ورود غیرمجاز به شبکه‌ سازمان‌های دولتی و خصوصی  از سوی افراد جرم تلقی شده و پلیس با افراد خاطی با هر نیتی به شدت برخورد خواهد کرد. بنابراین استفاده شرکت‌ها از این افراد برای بالابردن امنیت شبکه خود بزرگ‌ترین اشتباه محسوب می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :