آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 55486
تاریخ انتشار : 22 تیر 1393 11:55
تعداد بازدید : 570

برندگان میلیونی هفته پانزدهم همراه اول

قرعه کشی هفته پانزدهم طرح «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.

فناوران- جمعه گذشته و در مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه کشی جوایز هفته پانزدهم طرح «۲۰هفته  ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و دو برنده خوش شانس جوایز یکصدمیلیون تومانی معرفی شدند.
پس از قرعه کشی میان شماره های دایمی و اعتباری، خانم منیر سیدالحسینی از استان سیستان و بلوچستان و آقای مظاهر پور ربیع بیشه از استان مازندران برنده  جوایز این هفته شدند.
بر اساس این گزارش، در طرح «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» همراه اول، در هر هفته ۲جایزه یکصدمیلیون تومانی جهت اهدا به ۲مشترک  زن و مرد(یک جایزه به زن و یک جایزه به مرد) قرعه کشی می شود.
در طرح «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان مردادماه امسال ادامه دارد، همراه اولی ها می توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰میلیونی، به روش های مختلف نظیر فعالسازی سیم کارت دایمی(۲۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعالسازی  سیم کارت اعتباری(۲۰ امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.
بر اساس این گزارش مشترکین برای شرکت در قرعه کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در  قرعه کشی شرکت داده می شوند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :