آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 55489
تاریخ انتشار : 22 تیر 1393 12:2
تعداد بازدید : 502

پیش بینی وزیر ارتباطات: خدمات ارتباطی ارزان می شود

وزیر ارتباطات اظهار امیدواری کرد که با تشدید شرایط رقابت بین اپراتورهای تلفن همراه، کاهش تعرفه ها به نفع مشترک، افزایش کیفیت سرویس و نهایتا ارتقای سطح رضایت مندی مشترک حاصل شود.

فناوران- محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه اجتماعی کلوب خود نوشته است: از وظایف اصلی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایجاد فضای رقابتی سالم در ارایه خدمات و تضمین رعایت حقوق کلیه ذینفعان اعم از حاکمیت، اپراتورها و بویژه مردم است.
وی ادامه داده: تعدد اپراتورهای ارایه کننده خدمات ارتباطی متضمن همین موضوع است به نحوی که در حوزه ارایه خدمت به مشترک رقابت به وجود آمده و مشترک حق و امکان انتخاب سرویس از نظر قیمت و کیفیت و شرایط مد نظر خود را می یابد.
واعظی با اشاره به جدول تعرفه های جدید اپراتورهای تلفن همراه گفت: با توجه به سراسری شدن نرخ های پایه خدمات و شفاف شدن تعرفه بر اساس نرخ های پایه اعلامی، امکان انتخاب بر اساس شرایط جهت کاربران بوجود آمده است.
وی افزود: با امضای تفاهم نامه رومینگ ملی در مرحله نخست و مبادله تفاهم نامه در فاز دوم و در آینده ای نزدیک در مرحله بعد بین کلیه اپراتورها و بوجود آمدن شرایط پوشش کامل ارتباطی جهت همه اپراتورهای فعال در حوزه ارایه خدمات تلفن همراه انتظار و پیش بینی ما این است که با تشدید شرایط رقابت، کاهش تعرفه های ارایه خدمت در بازار تلفن همراه به نفع مشترکین و افزایش کیفیت سرویس و نهایتا ارتقای سطح رضایت مندی مشترکان به نحو مطلوب تر حاصل شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :