آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 55509
تاریخ انتشار : 22 تیر 1393 13:7
تعداد بازدید : 635

مسیریاب شعب بانک سپه روی تلفن همراه آمد

رییس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه از راه اندازی نرم افزار جستجوگر و مسیریابی شعب این بانک بر روی تلفن های همراه هوشمند خبر داد.
روابط عمومی بانک سپه- سیدعلی جلالی نظری با بیان اینکه سامانه به منظور آسان سازی دسترسی مشتریان به شعب این بانک از طریق تلفن همراه راه اندازی شده است، افزود: سامانه جستجوگر و مسیریابی شعب بانک سپه، اطلاعات کاملی را در خصوص شعب این بانک در سراسر کشور در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
وی در مورد امکانات این نرم افزار گفت: امکان جستجوی شعب براساس نام، کد شعبه یا بخشی از نشانی محدوده مورد نظر، قابلیت جستجوی و ارائه فهرست شعب در شعاع موقعیت مکانی کاربر، مشاهده مشخصات شعبه از جمله نشانی، تلفن تماس، شماره نمابر، و خدمات قابل ارایه در شعبه نظیر وجود دستگاه عابربانک در محل شعبه، ارایه خدمات ارزی، صدور آنی کارت و... است.
وی اعلام مسیر پیشنهادی برای رسیدن به شعبه مورد نظر با در نظر گرفتن همه مسیرهای احتمالی با استفاده از وسایل نقلیه عمومی (مترو، تاکسی، خطوط اتوبوس رانی و BRT) در شهر تهران را از دیگر امکانات این نرم افزار بیان کرد و افزود: برای تمامی شعب سراسر کشور، قابلیت نمایش مسیر برای رسیدن به شعبه مورد نظر بر روی نقشه، تعیین موقعیت مکانی دقیق کاربر (مبتنی بر GPS و شبکه اینترنت) و نمایش آن بر روی نقشه و نیز امکان تماس مستقیم با شماره تلفن ها مندرج، بدون نیاز به خروج از برنامه، از جمله امکانات این نرم افزار تلفن همراه به شمار می رود.
جلالی گفت: این نرم افزار برای سیستم های تلفن همراه iOS و اندروید قابل استفاده و نصب است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :