آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5568
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1390 0:58
تعداد بازدید : 492

نسخه آزمایشی آفیس 15 عرضه شد

شرکت مایکروسافت اخیرا نسل جدیدی از بسته نرم افزاری آفیس را به صورت آزمایشی وارد بازار کرده است.

همکاران سیستم- این بسته نرم‌افزاری با نام آفیس 15، در حال حاضر برای گروه محدودی از کاربران به صورت آزمایشی عرضه شده است تا آنها نظرات و پیشنهادهای خود درباره مسایل فنی آن را در اختیار مایکروسافت قرار دهند.
به گزارش وب سایت slashgear شرکت مایکروسافت در حال حاضر آفیس 15 را در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار داده است و قصد دارد بازخوردها و پیشنهادهای آنها از این بسته نرم افزاری  را در ویرایش نهایی خود به کار بندد. پیش‌بینی می‌شود نسخه نهایی نسل جدید آفیس در سال 2013 رسما وارد بازار شود.
شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته است که همزمان با عرضه نهایی آفیس 15 دیگر محصولات مرتبط با آن مثل آفیس 365، SharePoint، ویزیو، Project، Exhange، ویزیو و خدمات پردازش ابری خود را نیز به‌روز کند. گزارش‌ها حاکی از این است که مایکروسافت قصد دارد، در سال جاری دو نسخه آزمایشی دیگر از آفیس 15 را با نام نسخه‌های آلفا و بتا وارد بازار کند. ظاهرا نسخه بتا شباهت بیشتری با محصول نهایی مایکروسافت خواهد داشت. مایکروسافت جزییات بیشتری درباره ویژگی‌های نسل جدید آفیس منتشر نکرده است.
مجموعه آفیس مایکروسافت را می توان معروف‌ترین بسته نرم‌افزاری در سراسر جهان دانست. آفیس از جمله نرم‌افزارهایی است که از همان ابتدا هم در میان کاربران فردی با استقبال زیادی مواجه شد و هم در میان کسب و کارها و شرکت‌های تجاری. این بسته نرم‌افزاری برای اولین بار در سال 1989 طراحی شد. اما نسخه تحت ویندوز آن یک سال بعد در 1990 وارد بازار شد. از آن زمان به بعد مایکروسافت هر چند سال یک بار آفیس را به روز می کند و نسخه جدیدی از آن را عرضه می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :