آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5587
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1390 1:45
تعداد بازدید : 419

نحوه واگذاری 25 هزار کارت ‎ اعتباری

رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون از آماده شدن ساز و کار واگذاری 25 هزار کارت اعتباری خرید کارگری و دستور رییس جمهور در این باره خبر داد.

مهر- ماشاء‌الله عظیمی ‌در خصوص جدیدترین اقدامات صورت گرفته برای واگذاری 100 هزار کارت اعتباری خرید کارگران تا پایان سال جاری که قرار است 25 درصد آن از طریق بانک توسعه تعاون و مابقی نیز از سوی بانک‌های قرض‌الحسنه و رفاه کارگران انجام شود، گفت: 25 هزار کارت اعتباری خرید کارگران از سوی بانک توسعه تعاون پیش‌بینی و واگذار خواهد شد. رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون، اعلام کرد: یکی از بانک‌های حاضر در مرحله اول واگذاری 100 هزار کارت اعتباری خرید کارگران، بانک تخصصی بخش تعاون است که به صورت داوطلبانه وارد این طرح شده است. عظیمی ‌ادامه داد: مکانیزم انجام طرح میزان نیازمند یک سامانه مشترک است که با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت باید انجام شود. از این طریق می‌توان مزیت‌های طرح واگذاری کارت اعتباری کارگران را محقق کرد.
 وی با اعلام اینکه برای واگذاری کارت‌های اعتباری کارگران 4 درصد نیز نرخ سود پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: ساز و کار اجرای این طرح به صورت قرض‌الحسنه خواهد بود.
 رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون، تاکید کرد: البته در این زمینه محاسبات پیچیده و دقیقی انجام شده است و به دنبال افزایش ضریب هوشمندی کارت‌ها هستیم.
اقساط 62 هزار تومانی 24 ماهه
عظیمی ‌در ارتباط با میزان اقساط ماهیانه کارت‌های اعتباری خرید کارگران، اعلام کرد: اقساط ماهیانه در ماه کمی ‌بیش از 62 هزار تومان و مدت زمان بازپرداخت آن نیز 24 ماهه است.
وی گفت: در حال حاضر کارت‌های بانکی در بانک توسعه تعاون آماده واگذاری است و مشکل اعتبار هم وجود ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :