آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56351
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1393 13:52
تعداد بازدید : 1075

15 روز تا پایان شرکت در جشنواره فیلم و عکس تهران

مهلت شرکت در دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران که جوایز نقدی بین 50 تا 20 میلیون ریال دارد تنها 15 روز دیگر است.

فناوران- دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با هدف فرهنگ سازی استفاده صحیح و ثبت آثار خلاقانه با تلفن همراه توسط گروه عظیم کاربران تلفن همراه برگزار می شود.
بر این اساس تمام کاربران تلفن همراه بدون هیچ گونه محدودیتی و تنها با شرط داشتن یک گوشی که قابلیت عکاسی و فیلم برداری داشته باشد، می توانند در این جشنواره شرکت کنند. این جشنواره شامل دو بخش اصلی و موضوعی تحت عناوین: از نگاه همراه (بخش اصلی) و تهران و دانشگاه از نگاه همراه (بخش موضوعی) است. در بخش اصلی عکس ها و فیلم هایی که به وسیله تلفن همراه با موضوع آزاد تهیه شده پذیرفته خواهد شد.
کاربران می توانند عکس های خود را از طریق اپلیکیشن جشنواره همراه که برای این جشنواره طراحی شده، با استفاده از تلفن همراهشان ارسال کنند. اما پیش از استفاده از اپلیکیشن جشنواره همراه باید در سایت این جشنواره www.tfpf.mobi ثبت نام کنند. هر کاربر می تواند به هر بخش 5 عکس ارسال کند و این آزادی را نیز دارند که تا جایی که سندیت عکس مخدوش نشود آنها را با اپلیکیشن های مختلف ویرایش کنند.
از جمله معیارهای داوران این جشنواره می توان به اصول زیبایی شناسی و بهره گیری از ویژگی و قابلیت های تلفن همراه در خلق آثار اشاره کرد.در بخش فیلم تلفن همراه هم، فیلم ها باید در قالب مستند، داستانی، تجربی و پویا نمایی حداقل 3 و حداکثر 7 دقیقه باشد. هر کاربر می تواند 3 فیلم به این جشنواره ارسال کند.جایزه نقدی این جشنواره از 50 میلیون ریال تا 20 میلیون ریال تعیین شده که به همراه تندیس زرین و دیپلم افتخار به برندگان این رقابت ها اهدا می شود.
آخرین مهلت برای شرکت در این جشنواره 20 مرداد ماه است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :