آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56354
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1393 13:57
تعداد بازدید : 1467

شایعاتی درباره اپیلیکیشنی که تنها 15 دقیقه در دسترس بود

Bolt؛ رویای جدید اینستاگرام یا آخرین اپلیکیشن فیس بوک

آخر هفته گذشته کاربران شبکه های اجتماعی خبر از تبلیغات اینستاگرام درباره اپلیکیشن جدیدی به نام Bolt دادند. گویا تبلیغ این اپلیکیشن با جمله one tap photo messaging در بالای برنامه اینستاگرام روی گوشی های تلفن همراه دیده شده است.

فناوران- برخی از کاربران با انتشار اسکرین شاتی از صفحه اینستاگرام و تبلیغ اپلیکیشن Bolt در شبکه های اجتماعی سوال می پرسند که آیا این یک تبلیغ است یا اینستاگرام به دنبال طراحی و تولید یک اپلیکیشن جدید است.
این تبلیغ در اینستاگرام شبیه به تبلیغات فیس بوک در مورد اپلیکیشن های جدید در صفحه خبری اش است. برخی معتقدند شاید این تنها تبلیغ یک اپلیکیشن جدید است که فیس بوک می تواند آن را طراحی کرده باشد. لینکی که کاربران را از این تبلیغ به صفحه ای برای دانلود اپلیکیشن bolt می برد غیر فعال شده. این از دسترس خارج شدن شبیه به سرنوشت اپلیکیشن دیگر فیس بوک است. ماه گذشته فیس بوک از یک اپلیکیشن جدید به نام  SlingShot رونمایی کرد که فکر می کرد رقیب اسنپ چت خواهد بود. با توجه به امکانات این اپلیکیشن بسیاری از فعالان شبکه های اجتماعی معتقد بودند Slingshot می تواند شیوه ارتباطی کاربران را دگرگون کند. اما ده روز پیش این اپلیکیشن در AppStor از دسترس خارج شد. Bolt نیز بعد از یک ربع از دسترس خارج شد. تجربه ثابت کرده اخبار مربوط به اپلیکیشن های تازه طراحی شده فیس بوک همیشه به طریقی به بیرون درز پیدا می کند. پیش از طراحی Slingshot فیس بوک خبر از طراحی اپلیکیشن دیگری داده بود. شاید این همان اپلیکیشن است.برخی دیگر نیز معتقدند با توجه به رشد اسنپ چت و اقدام شبکه های اجتماعی بزرگ مانند فیس بوک برای رقابت با این اپلیکیشن، ممکن است اینستاگرام نیز وارد رقابت با اسنپ چت شده و به تولید یک اپلیکیشن جدید اقدام کرده باشد. اما سخنگوی اینستاگرام درباره اپلیکیشن Bolt به ماشابل گفته: ما فعلا هیچ چیزی برای به اشتراک گذاری نداریم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :