آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56394
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1393 11:15
تعداد بازدید : 1012

نوبت بدسلیقگی اپراتور دوم هم رسید

ایرانسل بی سر و صدا خدماتش را گران کرد

اپراتور دوم تلفن همراه که همواره برای اطلاع رسانی درباره هر یک از خدمات خود اخبار متعددی را در رسانه ها منتشر می کند، این بار بدون اطلاع رسانی گسترده به افزایش تعرفه های خود اقدام کرده است.


فناوران- ایرانسل به تازگی در تعرفه هایی که برای سیم کارت های اعتباری خود روی سایت این شرکت اعلام کرده تغییراتی را ایجاد کرده است و تعرفه های خود را در اکثر بخش ها افزایش داده و تنها در ارتباط با تماس از ایرانسل اعتباری به تلفن ثابت هزینه ها را تا حدی کاهش داده است.اواخر خرداد ماه امسال در مراسم رونمایی از فاز اول رومینگ ملی وزیر ارتباطات افزایش تعرفه های تلفن همراه را نوعی بدسلیقگی دانست. مدیر عامل اپراتور دوم نیز در زمینه افزایش تعرفه ها اظهار کرد: در زمینه سیم کارت های دایمی تاکنون تعرفه ما پایین ترین تعرفه ممکن بوده و قصد افزایش این تعرفه را هم نداریم.
اما دزفولی در این زمینه درباره تعرفه های ایرانسل اعتباری صحبتی درباره عدم افزایش تعرفه نکرد و همین موضوع باعث شد که این گمانه زنی ایجاد شود که ایرانسل تصمیم به افزایش تعرفه سیم کارت های اعتباری خود دارد. بعدها حتی این شرکت اخباری مبنی بر کاهش تعرفه سیم کارت های دایمی خود را منتشر کرد اما نکته جالب آن که از میان تمام سیم کارت های واگذار شده ایرانسل تنها حدود یک میلیون سیم کارت دایمی  هستند و اغلب مشترکان اپراتور دوم مشترکان اعتباری به شمار می روند.
حال اپراتور دوم در اقدامی یکباره بدون هیچ نوع اطلاع رسانی اقدام به افزایش تعرفه های خود کرده و تعرفه های جدید را روی سایت خود قرار داده که این تغییر تعرفه توسط برخی رسانه ها منتشر شده است و حال سوال این است که آیا بحثی مانند تعرفه ها که یکی از مهمترین بحث های مربوط به مشترکان به شمار می رود جای اطلاع رسانی نداشته است؟به این ترتیب تماس داخل شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به ایرانسل دیگر) که پیش از این دقیقه ای 620 ریال بود اکنون به دقیقه ای 669 ریال افزایش یافته است.
همچنین تماس خارج شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به خط ثابت) که پیش از این دقیقه ای 852 ریال بود اکنون به 799 ریال تغییر کرده است.تماس خارج از شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به دیگر خطوط تلفن همراه) نیز از 852 ریال به 929 ریال تغییر کرده است.
تعرفه پیامک فارسی این اپراتور نیز در گذشته 100 ریال بود که اکنون به 105 ریال افزایش یافته است؛ تعرفه پیامک لاتین نیز از 160 ریال به 199 ریال تغییر کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :