آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56405
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1393 11:39
تعداد بازدید : 806

تغییر در یک بسته اینترنتی رایتل

بسته اینترنتی 12 هزار و 500 تومانی اپراتور سوم یکی از بسته های این اپراتور برای کاربران بود که مدتی است با تغییراتی همراه شده است.

ایسنا- به گفته مدیران رایتل برای استفاده از اینترنت 3G فعال سازی بسته های اینترنت می تواند هزینه های کاربر را تا یک هشتم کاهش دهد. برهمین اساس بسیاری از کاربران سیم کارت های رایتل به فعال سازی این بسته ها می پردازند.
در این میان یکی از پرطرفدار ترین بسته های اینترنتی یا بنا بر تایید این اپراتور پرطرفدارترین بسته تخفیفی رایتل بسته های 12 هزار و 500 تومانی آن بود که با فعال سازی آن کاربر می توانست به مدت یک ماه اینترنتی با حجم یک گیگ داشته باشد.
این بسته که ارزان ترین بسته یک ماهه رایتل محسوب می شد با استقبال مواجه شده و ظاهرا تعداد مشترکان بسیاری داشت، اما به تازگی تغییراتی در آن ایجاد شده است. پیش از این با فعال سازی این بسته ها کاربر می توانست به مدت یک ماه از اینترنت با حجم یک گیگ استفاده کند. اما اکنون با همان قیمت حجم بسته به 1.5 گیگ رسیده و می توان گفت که قیمت آن حدود 33 درصد کاهش داشته است.
البته گفته می شود این بسته تنها برای افرادی قابل دسترسی است که از سیم کارت های دایمی یا اعتباری رایتل استفاده می کنند و برای مشترکان سیم کارت های دیتای رایتل چنین بسته ای تعریف نشده است با این وجود برخی کاربران سیم کارت های دیتا اینگونه عنوان می کنند که پیش از این بسته های 12 هزار و 500 تومانی را فعال کرده و اکنون چنین امکانی برای آنها وجود ندارد.
از دیگر بسته های پرطرفدار اپراتور سوم بسته های هفت هزار تومانی آن است که به تازگی ارایه شده و با استفاده از آنها کاربر می تواند به مدت 15 روز از نیم گیگ اینترنت استفاده کند که البته این بسته تنها برای دارندگان سیم کارت های دیتا تعریف شده است.اپراتور سوم که زمانی تنها بسته های اینترنتی چند ماهه را ارایه می کرد به نظر می رسد اکنون به این نتیجه رسیده که بسته هایی که مدت زمان کمتر و قیمت پایین تری دارند، مشتری بیشتری به خود جذب می کنند.
همچنین کاربران اپراتور سوم برای استفاده از بسته های بی نهایت رایتل می توانند به شیوه نو اقدام کنند. بیش از این کاربران سیم کارت های دایمی رایتل می توانستند بسته های بی نهایت اینترنت را فعال کرده و به ازای استفاده از اینترنت نامحدود در انتهای ماه رقمی در قبض های آنها اعمال شود.
البته در این شیوه کاربران متعددی گلایه داشتند که با وجود فعال سازی این طرح مبالغ بالایی در قبض های آنها به عنوان استفاده از اینترنت آزاد اعمال شده است اما گفته می شود در سرویس جدید بی نهایت مشترک ابتدا به طور جداگانه هزینه این طرح را پرداخته و بعد این طرح روی سیم کارت او فعال می شود و هزینه ای در قبض او محاسبه نخواهد شد. طرح های فعلی اینترنت اپراتور سوم برای سیم کارت های مختلف دایمی، اعتباری و دیتا در جدول های ذیل آمده است:


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :