آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56427
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1393 12:33
تعداد بازدید : 935

بدون تیتر

معاون امور مجلس رییس جمهوری گفت: تعداد سوالات نمایندگان مجلس از وزرای دولت یازدهم از زمان آغاز به کار دولت تاکنون از مرز 800 سوال گذشته است.
 معاون ارتباطات حوزه ای دفتر مقام معظم رهبری گفت: احتمال رؤیت هلال ماه شوال در غروب یکشنبه نزدیک به صفر است، بنابراین به احتمال قوی روز سه شنبه عید فطر خواهد بود.
 مومنی در خصوص فراخوان اسکانيا براي از بين بردن ايرادات خود، گفت: شماره گذاري اين خودرو، همچنان مسدود است اما شرکت سازنده متعهد شده که ايرادات موجود را برطرف مي کند، در حال حاضر بخشي از ايرادات خودروهاي توليد شده و خودروهايي که درچرخه توليد قرار دارند، مرتفع شده است.
 جانشین اداره کل منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از احراز جعلی بودن مدارک منجر به صدور کارت معافیت بختیار رحمانی بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان و سعید حلافی بازیکن فصل قبل تیم فوتبال پیکان خبر داد. وی افزود: پرونده حدود 50 نفر از فوتبالیست هایی که در لیگ برتر و دسته یک فوتبال ایران کارت های معافیت گرفته اند در دست بررسی است و نتایج به زودی اعلام می شود.
 شورای نگهبان پس از گذشت حدود یکسال از بلاتصدی بودن سمت سخنگویی این نهاد، نجات اله ابراهیمیان را به عنوان سخنگوی جدید انتخاب کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :