آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56503
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1393 12:24
تعداد بازدید : 714

عیدانه دائمی های همراه اول کمترین نرخ مکالماتی شد

بدنبال کاهش تعرفه سیم کارت های اعتباری پس از یکسان سازی(فلت شدن) تعرفه ها، همراه اول در قالب ارایه بسته های عیدانه، به مشترکان دائمی خود پایین ترین تعرفه را ارایه می دهد.

فناوران- به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، اپراتور اول تلفن همراه کشور از روز سه شنبه 7 مردادماه (عید سعید فطر) تا روز یکشنبه 13 مهرماه(عید سعید قربان)، با ارایه 2 بسته عیدانه مکالمه به مشترکان دائمی خود، پایین ترین تعرفه مکالمه کشور را هدیه ارایه می دهد.
براساس این طرح، مشترکان دائمی همراه اول با ثبت نام و خرید یکی از بسته های عیدانه می توانند با تعرفه بسیار کمتری مکالمه کنند.
در بسته شماره یک، تعرفه یک دقیقه مکالمه داخل شبکه در کل ساعات شبانه روز، 399ریال و هزینه فعالسازی 50 هزار ریال در نظر گرفته شده است. همچنین در بسته شماره دو، تعرفه یک دقیقه مکالمه داخل شبکه در کل ساعات شبانه روز، 299 ریال با هزینه فعال سازی 200 هزار ریال است.
در این طرح، اعتبار بسته ها 30 روزه بوده و مشترک تا 30 روز پس از ثبت نام می تواند از آن بهره مند شود.مشترکان می توانند با ارسال پیامک به سامانه 8061 یا شماره گیری کد دستوری #335*111* نسبت به فعالسازی، دریافت راهنما، تعویض بسته و دریافت صورت وضعیت بسته خود اقدام کنند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :