آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5651
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1390 14:13
تعداد بازدید : 1040

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان خبر داد:

برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت دهه فجر در کتابخانه های عمومی

شهین محمدی- فناوران اطلاعات: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان از برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت دهه فجر در کتابخانه های عمومی استان خبر داد.

عطاءالله رستگار اظهار داشت: بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با برگزاری برنامه های متنوع از وظایف مهم این نهاد فرهنگی است. وی با اشاره به ثبت نام رایگان از متولدین 22بهمن ماه و اسامی روح ا... در دهه مبارک فجر، عنوان کرد: همچنین اقشار مختلف مردم می توانند در این ایام مبارک با 50 درصد تخفیف به عضویت کتابخانه های عمومی در آیند. وی برگزاری برنامه قصه گویی برای کودکان را از برنامه های دیگر کتابخانه ها در دهه فجر عنوان کرد و افزود: به این مناسبت مبارک ایستگاه کتابخوانی نیز رای کودکان در کتابخانه ها برپا می شود.
رستگار از آمادگی کتابخانه های عمومی برای بازدید سازمان ها و ادارات خبر داد و بیان کرد: کتابداران در این ایام مردم را با فعالیت ها و وظایف کتابخانه های عمومی آشنا می سازند. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان تصریح کرد: همچنین به مناسبت دهه فجر  مسابقات مختلف کتابخوانی ویژه طلاب، دانشجویان دانش آموزان و عموم مخاطبین برگزار و از برندگان تقدیر می شود. وی از برگزاری مسابقه خاطره نویسی با موضوع انقلاب برای گروه سنی بزرگسال در دهه فجر نام برد و گفت:  مسابقه مکتوب نویسندگی برای مقاطع راهنمایی و دبیرستان نیز در این ایام انجام می شود.  مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان اضافه کرد: یک دوره مسابقه کتابخوانی با همکاری این اداره کل و دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در مدارس استان برگزار می شود که بر اساس پیش بینی ها 60 هزار دانش آموز دبیرستانی در آن حضور پیدا می کنند. رستگار اظهار داشت: شرکت در مراسم غبارروبی مزار مطهر شهداء، برگزاری مراسم سخنرانی در ساعت ورود امام به ایران در اداره کل کتابخانه ها و برگزاری نشستی با حضور بسیجیان نمونه کتابدار از جمله برنامه های دیگر به این مناسبت فرخنده است. وی با اشاره به مقارن شدن ایام الله دهه فجر با هفته وحدت تصریح کرد: همچنین به این مناسبت ها مسابقه ای  با عنوان زیباترین جمله در مورد هفته وحدت و دهه فجر در کتابخانه ها برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :