آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5654
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1390 14:20
تعداد بازدید : 540

هیاهوی این شهر آرام

سینما هنوز نقل محافل است. بعد از خبر موفقیت اصغر فرهادی در گلدن گلاب، این بار خبر دریافت جایزه هانری لانگ لوا توسط فاطمه معتمدآریا در پاریس، خبر داغ کاربران در شبکه های اجتماعی شده است.

بهار ادیبان

این جایزه هر سال به یک بازیگر به خاطر تلاش در راستای ارتقای حرفه سینما، حفظ ارزش‌های فرهنگی حرفه بازیگری و تعهد و حفظ حرمت روح هنر سینما تعلق می‌گیرد. فاطمه معتمدآریا در مراسمی ‌که به این مناسبت برگزار شده، گفت: مهم نیست که ما به چه زبانی حرف می‌زنیم یا سیاستمداران‌مان چه چیزی را بین خودشان تقسیم می‌کنند، مهم این است که ما همگی اینجا به زبان سینما حرف می‌زنیم و به آن عشق می‌ورزیم. به نظر می‌رسد با آغاز جشنواره‌های فیلم و تئاتر و موسیقی فجر طی روزهای آینده، هنر همچنان داغ‌ترین سوژه در شبکه‌های اجتماعی باشد.
نگرانی‌های مربوط به بهای دلار و سکه این روزها جزیی از نگرانی‌های معمول زندگی روزمره شده است.
به همین خاطر است که نابه‌سامانی‌های اقتصادی این روزها کمتر مورد اشاره کاربران در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌نویسان قرار می‌گیرد.
به نظر می‌رسد این روزها کاربران، روزهای آرامی‌ را پشت سر می‌گذارند. اما با توجه به در پیش بودن آغاز جشنواره‌های فجر، به خصوص فیلم فجر که دامنه گسترده‌تری از جامعه را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد، طی یکی دو هفته آینده این آرامش جای خود را به گود نقد و انتقادات بدهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :