آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5655
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1390 14:22
تعداد بازدید : 713

جست وجوی آسان در توییتر و جی میل

اشتراک در سرویس های مختلف، مدیریت داده ها و یافتن اطلاعات در آنها را دشوار می کند. همه ما ممکن است طی روز بارها نیاز داشته باشیم تا با استفاده از یک کلمه کلیدی، به دنبال پیدا کردن اطلاعات خاصی در برخی سرویس ها باشیم. مثلا ممکن است روی تلفن هوشمند خود به دنبال یکی از مخاطبان بگردیم و یا در جی میل قصد پیدا کردن ایمیل خاصی را داشته باشیم.

سرویس cloudmagic این امکان را به شما می‌دهد تا از طریق اپلیکیشن‌های آیفون و آندرویید، یا افزونه‌های کروم و فایرفاکس و یا حتی از طریق سرویس وب بتوانید در جی‌میل، Google Apps  و توییتر خود جست‌وجو کنید. این جست‌وجو، مزایایی نسبت به جست‌وجوهای اصلی این سرویس‌ها دارد.
کاری که CloudMagic برای شما انجام می‌دهد این است که در یک مکان، امکان جست‌وجوی بلادرنگ را به شما می‌دهد. کافی است که کلمه کلیدی خود را در گوشی و یا در مرورگر خود وارد کنید تا CloudMagic در همان‌جا، نتایج را در جی‌میل، تقویم گوگل، گوگل داکز، فهرست مخاطبان و توییتر به شما نمایش دهد. شما می‌توانید به‌سادگی انتخاب کنید که در کدام سرویس قصد جست‌وجو را دارید تا CloudMagic بلافاصله این کار را برای شما انجام دهد.
برای استفاده از این سرویس کافی است تنها اکانت‌های گوگل و توییتر خود را به آن متصل کنید و بقیه کارها را به CloudMagic بسپارید. نسخه وب، نسخه آندرویید، نسخه iOS، افزونه کروم و افزونه فایرفاکس CloudMagic قابل دسترسی و دریافت است.
برگرفته از سایت وبلاگینا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :