آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56850
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1393 10:59
تعداد بازدید : 1098

دلایل تاخیر در برگزاری نمایشگاه بازی های رایانه ای

قایم مقام بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفت: تغییر مدیریتی در بنیاد ملی بازی های رایانه ای یکی از دلایلی است که سبب شد نمایشگاه بازی های رایانه ای با تاخیر برگزار شود.


ایکنا - حسن کریمی قدوسی، گفت: نمایشگاه بازی های رایانه ای که سال پیش در مردادماه برگزار شده بود، امسال به دلیل تغییر مدیریتی در بنیاد ملی بازی های رایانه ای به پاییز موکول شد.
وی ادامه داد: البته اعتبارات هم از دیگر دلایلی است که سبب شد نتوانیم در زمان مقرر این نمایشگاه را برگزار کنیم چرا که با گذشت پنج ماه از سال، هنوز اعتباری به بنیاد تزریق نشده است.
قائم مقام بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفت: اگر این اعتبار تا پاییز به بنیاد تزریق نشود، با مشارکت بخش خصوصی قطعا این جشنواره را برگزار خواهیم کرد.
وی گفت: خیلی ها چندان رغبتی ندارند که بنیاد ملی بازی های رایانه ای، برگزارکننده نمایشگاه بازی های رایانه ای باشد، اما تا کنون بنیاد متولی برگزاری این رویداد فرهنگی بوده است.
کریمی قدوسی گفت: اعتبارات صنعت بازی های رایانه ای بسیار اندک است و با اعتبار 3 میلیارد تومان ما مجبور هستیم نمایشگاه و جشنواره برگزار کنیم و به آموزش، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی هم بپردازیم. با این اعتبارات محدود، تحقق این برنامه ها
دشوار است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :