آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56915
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1393 11:20
تعداد بازدید : 659

تلخ و شیرین مرکز تماس تالیا

اپراتور بگو، بخند، زندگی کن که ارتباط نزدیک با مشترکان را یک استراتژی با صرفه و سریع می داند و معتقد است که در بخش مشتریان، تک تک تماس ها را به دقت بررسی، دسته بندی و کارشناسی می کند، اما به همه تماس گیرندگان با سیستم مرکز تماس خود پاسخ نمی دهد.

تالیا که صمیمانه مشتاق پاسخگویی به سوالات و شنیدن ایده هاست، هنگامی که طبق دستورالعمل این شرکت با شماره 09329990000 تماس گرفته می شود هیچ کمکی به مشترک صورت نمی گیرد.
پاسخگویی خودکار می گوید که برای ارتباط با کارشناس مرکز تماس کلید 1، اطلاع از آدرس شرکت کلید 2، ارایه نظرات و پیشنهادات کلید 3 و تکرار پیام پخش شده کلید 9 را فشار دهید.
البته در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و ارایه خدمات بهتر، کلیه مکالمات ضبط می گردد؛ لطفا جهت اعلام نظر در مورد نحوه پاسخگویی کارشناس پس از اعلام مکالمه تماس را قطع نفرمایید.
بعد از این مرحله و با شماره گیری عدد 1، حداقل برای 9 بار گفته می شود که  شما نخستین نفر در صف تماس گیرندگان هستید لطفا منتظر باشید تا به اپراتور وصل شوید!
اما به یکباره و در کمال تعجب، صدای ضبط شده مجددا روی خط می آید و می گوید:  نحوه پاسخگویی کارشناس را چطور ارزیابی می کنید؟
بعد هم سه گزینه خوب، متوسط و ضعیف را پیش پا می گذارد و بهتر است که یکی را انتخاب کنید تا محترمانه تلفن روی شما قطع شود زیرا در صورت معطل گذاشتن سیستم، در نهایت سکوت قطع خواهید شد طوری که اگر در مکانی آرام باشید احتمالا متوجه این قطع شیک نمی شوید.
محترمانه به این شکل است که اگر در نظرسنجی شرکت کنید، پیام ضبط شده از شرکت شما تشکر و قدردانی می کند و شما را با کلمه خدانگهدار، به خدا می سپارد.ما که علی رغم توقع باطنی و برای اولین بار در تماس با اپراتوری نفر نخست در صف انتظار بودیم، موفق به صدای کارشناس محترم نشدیم اما در نظرسنجی شرکت کردیم و برای اینکه بنده خدایی را از نان خوردن نیانداخته باشیم و خداوند هم در جایی دست از ما گیرد، امتیاز خوب را به او دادیم.
شرکت تالیا به عنوان اولین شبکه مستقل پیش پرداخت تلفن همراه (Pre-Paid) از سال 83 با استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت های زیمنس، آلکاتل، اریکسون و با مشاوره یکی از برجسته ترین مشاوران GSM در دنیا
 (شرکت TELE2) آغاز به کار کرد.
خبرگزاری تسنیم


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :