آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56921
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1393 11:27
تعداد بازدید : 661

پیام وزیر ارتباطات به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس شرکت زیرساخت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت در پیامی از فعالیت های پرسنل این شرکت قدردانی کرد.

فناوران- در متن پیام محمود واعظی آمده است: مردادماه امسال در حالی یادآور سالروز تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان تنها متولی شبکه های مادر مخابراتی و ارتباطی ایران عزیزمان است که نوید گذشت یک دهه از فعالیت بی وقفه این شرکت در راه توسعه ارتباطات و مخابرات با هدف دستیابی به توسعه پایدار را می دهد.
هر آنچه در این دهه مبارک بر شبکه مخابراتی ایران گذشته است، بر بستری ارتباطی بناشده که با همت و تلاش متخصصان و کارشناسان زبده این شرکت، توانسته رتبه جهانی ایران در دسترسی به ارتباطات و فناوری اطلاعات را ارتقا دهد.
حد مطلوب ارتباطات و مخابرات برای جهان امروز به عنوان «جامعه اطلاعاتی» چیزی بیش از ساختارهای فیزیکی است و گستره آن، امر مهمی چون دانش و دانایی را نیز در بر می گیرد. شاید بتوان، گذر شرکت ارتباطات زیرساخت از لایه های عینی و فیزیکی شبکه سازی و پس از آن، توجه به ماهیت شبکه های ارتباطی در برقراری پیوندهای انسانی و زنده کردن روح انسانیت را بزرگترین دستاورد یک دهه تلاش متخصصان و کارشناسان این شرکت دانست. کارشناسان و متخصصانی که ثابت کرده اند علاوه بر توسعه فیزیکی شبکه های ارتباطی، قادر به زنده نگه داشتن روح همبستگی انسانی از طریق همین شبکه های فیزیکی هستند، همچنان بنا دارند تا بیش از گذشته و منطبق بر خواسته ها و رویکردهای دولت جدید؛ توسعه شبکه زیرساخت ارتباطی کشور را با تلاش های مستمر خود، اولویتی دوچندان بخشند.
در حالیکه ایران عزیزمان در راه دستیابی به اهداف بزرگ انسانی برای خدمت به جامعه ایرانی و بشری، گریزی جز تلاش و همت بیشتر را پیش روی خود نمی بیند؛ شرکت ارتباطات زیرساخت به حرکت روبه جلوی خود در این عرصه ادامه می دهد و انتظار دارم که ادامه کار با چنین نگاه انسانی بتواند آینده مخابراتی ایران عزیزمان را ارتقاء دهد. همانگونه که بارها نیز اشاره کرده ام؛ شرکت ارتباطات زیرساخت را محور توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات می دانم و بنابر همین باور؛ بازهم بر تکلیف بیشتر این شرکت برای حرکت مستمر و قویتر در این زمینه تاکید  می کنم.
در پایان بار دیگر لازم می دانم تا بر نقش پراهمیت شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان متولی شبکه های مادر مخابراتی و ارتباطی ایران در توسعه و گسترش خدمات مخابراتی برای همه مردم ایران تاکید کنم و ضمن شادباش و تهنیت گویی به تمامی پرسنل، کارشناسان و متخصصان این شرکت، از خداوند متعال موفقیت همه نقش آفرینان این عرصه و رضایت تمامی ذینفعان شرکت ارتباطات زیرساخت تا دورترین


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :