آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56924
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1393 11:31
تعداد بازدید : 643

جشنواره تابستانه محصولات پاندا

مشترکان جدید یا قدیمی نرم افزارهای تحت شبکه پاندا می توانند به منظور امن سازی کارکنان خود در محیط های خارج از سازمان، از 50 درصد تخفیف ویژه برای تهیه بسته های خانگی و شخصی امنیت اینترنت استفاده کنند.

فناوران-شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده رسمی و انحصاری ضدویروس پاندا در ایران، از آغاز جشنواره فروش تابستانه این شرکت، ویژه مراکز سازمانی خبر داد.
 در این جشنواره سراسری که در تمام نقاط کشور برگزار می شود، تسهیلات قابل توجهی برای مدیران شبکه، کاربران رایانه های سازمانی و نیز کانال های رسمی فروش در نظر گرفته شده است و تمام مراکز سازمانی کشور می توانند از “چهل درصد” تخفیف ویژه، برای تهیه نرم افزارهای مدیریت و امنیت شبکه پاندا استفاده کنند.
علاوه بر این، خدمات عمومی شرکت ایمن رایانه شامل دموی اختصاصی نرم افزار، نصب، آموزش و پشتیبانی ۲۴ ساعته به صورت رایگان قابل ارایه خواهد بود.
همچنین تمامی مشترکان جدید یا قدیمی نرم افزارهای “تحت شبکه” پاندا می توانند به منظور امن سازی کارکنان خود در محیط های خارج از سازمان، از “50 درصد” تخفیف ویژه برای تهیه بسته های خانگی و شخصی امنیت اینترنت استفاده کنند.
به گفته رضا پرسته، مدیر بازاریابی و فروش شرکت ایمن رایانه پندار، متأسفانه هنوز بسیاری از مراکز سازمانی کشور، از نسخه های رسمی نرم افزارهای ضدویروس و امنیت اینترنت استفاده نمی کنند. بنا بر این ما با برگزاری این جشنواره سعی کرده ایم مدیران شبکه های سازمانی و به ویژه شبکه های کوچک تا متوسط را ترغیب کنیم که با صرف هزینه هایی به مراتب پایین تر، نسخه های رسمی برنامه های امنیت، مانیتورینگ و پشتیبانی شبکه را تهیه کنند و از خدمات ما در پشتیبانی از این نرم افزارها سود ببرند.
چشنواره تابستانه نرم افزارهای امنیتی پاندا از ابتدای مرداد تا ابتدای مهرماه سال ۱۳۹۳ در سراسر کشور برگزار می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی این شرکت در آدرسpandasecurity.ir مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :